Наступна після Ботсвани і Нікарагуа. Місце України у рейтингу темпів вакцинації населення

За темпами щеплень нас випереджають здебільшого бідні країни Африки, такі як Нігерія, Сомалі, Конго і Малі

Кількість зроблених щеплень проти коронавірусу у світі сягнула 1,35 млрд – менш як за п'ять місяців після розгортання перших програм масових щеплень. 328 млн людей у світі повністю щеплено від коронавірусу. В Україні з населенням понад 44 млн осіб на сьогоднішній день отримали першу дозу вакцини 865 588 людей, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – всього 695 осіб.

Як видно із статистики щеплень у світі, Україна досі пасе задніх у рейтингу ковід-вакцинаці у світі. За темпами щеплень нас випереджають здебільшого бідні країни Африки, такі як Того, Нігерія, Сомалі, Конго і Малі.Вакцинація триває у 207 країнах. Лідер за темпами щеплення – Ізраїль. Дві дози отримали понад 58% громадян. У країні послабили карантин і скасували масковий режим на вулиці.

У Сполучених Штатах хоча б одну дозу отримали понад 46% населення. Повністю вакциновано 35,04 % американців. Загалом це вже понад 263 мільйонів людей.

У ЄС зроблено 150 мільйонів щеплень від коронавірусу. Провакциновано першою дозою одну четверту населення європейської спільноти.

Разом з тим сьогодні глава уряду Денис Шмигаль заявив, що на вакцинацію від коронавірусу в Україні найближчим часом можуть запросити людей, які записувалися через портал або додаток «Дія».

Раніше стало відомо, що люди, які записалися на щеплення через додаток «Дія», ймовірно проходитимуть вакцинацію у вихідні дні.

Як розповів головний санітарний лікар Віктор Ляшко, Міністерство охорони здоров'я потенційно може виконати вакцинацію від коронавірусу 50% населення України до 24 серпня.

Нагадаємо, в Україні за минулу добу, 11 травня, різко збільшилися темпи введень другої дози вакцини від коронавірусу. 18 264 людини отримали щеплення проти Covid-19.

Також відомо, що МОЗ перевірить стан вакцинації від коронавірусу у регіонах. Поїздки чиновники планують почати з цього тижня.

Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Брифінг 14.06.2021 Юлія Тимошенко

Брифінг 14.06.2021 Юлія Тимошенко

Брифінг голови депутатської фракції Політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлії Тимошенко

Брифінг 14.06.2021 Юрій Бойко

Брифінг 14.06.2021 Юрій Бойко

Брифінг співголови депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" Юрія Бойка

Брифінг 14.06.2021 Олександр Корнієнко

Брифінг 14.06.2021 Олександр Корнієнко

Брифінг першого заступника Голови депутатської фракції Політичної Партії "СЛУГА НАРОДУ" Олександра Корнієнка

ЄВРО-2020: репортаж зі стадіону та прогнози українських вболівальників.

ЄВРО-2020: репортаж зі стадіону та прогнози українських вболівальників.

Збірна України втретє бере участь в чемпіонаті Європи з футболу. Попередні рази нам не вдавалося вийти з групи. Зараз вболівальники переконані, що Україна покаже найкращий результат і таки потрапить як мінімум до 1/8 фіналу. Чим вони пояснюють так...

Брифінг 14.06.2021 Ярослав Железняк

Брифінг 14.06.2021 Ярослав Железняк

Брифінг голови депутатської фракції Політичної Партії "ГОЛОС" Ярослава Железняка

Наступ на мову, присяга Вірастюка, звіт міністрів: Про плани депутатів на пленарний тиждень.

Наступ на мову, присяга Вірастюка, звіт міністрів: Про плани депутатів на пленарний тиждень.

Парламент готується до пленарного тижня. Лідери фракцій та груп зібралися на погоджувальну раду. Серед питань порядку денного - законопроєкт про амністію капіталів, судова реформа, зокрема перезапуск Вищої кваліфікаційної комісії. Прогнозують і по...