«Математика – не для формул» : експерт потужно звернувся до українців.

Колишній глава Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук заявив, що математику потрібно вчити не для формул, а щоб уміти думати.

Як розповів експерт на Facebook-сторінці, на такі думки його наштовхнула зустріч з учнем 10-го класу одного з фізико-математичних ліцеїв Києва, який не зміг пояснити, для чого йому вивчення цього предмету, пише Моя Школа OBOZREVATEL.

"На моє запитання: "А що тобі дає вивчення математики?", у юнака була відповідь: "Дає можливість краще розв'язувати задачі, знати формули". Навіть у спеціалізованих закладах учні не усвідомлюють, що вивчення математики потрібне не лише для того, щоб гарно числити", – відзначив Лікарчук.

"Математика – не для формул": експерт звернувся до українців
censor.net.ua

За його словами, вчителі математики, навіть у профільних школах, нічо не роблять, крім того, що навчають добре числити, хоча потрібно вчити думати. Тому рік математики, обов'язкове ЗНО, додаткові години не допоможуть покращити ситуацію, якщо педагоги, учні і батьки не зрозуміють, для чого потрібна математика.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше українська вчителька розповіла, чому не вчити математику – злочин.

Новини по темі

У школах України запровадять «коригувальне навчання» : у МОН пояснили, для чого.

Воно відбуватиметься в перші місяці нового навчального року

2 1

Християнську етику в школах України запропонували зробити обов'язковою.

З такою ініціативою виступили депутати Івано-Франківської області

2 2

Зеленський пообіцяв підвищення зарплат вчителям до кінця каденції.

Також він хоче заохотити рекордсменів ЗНО президентськими стипендіями

1 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie