Новий лімузин Путіна привезли на зустріч з Трампом

Сегодня 1
Новий лімузин Путіна привезли на зустріч з Трампом
Лімузин Володимира Путіна і всі автомобілі марки Aurus, що входять в кортеж, доставили в Гельсінкі, повідомляє видання Ilta-Sanomat. Тут пройде зустріч російського президента з Дональдом Трампом. Всі машини були перевезені до Фінляндії на літаку Іл-76.

Вперше броньований лімузин показали на інавгурації президента РФ. Всі машини марки Aurus побудовані на єдиній модульній платформі. Лімузин і звичайний седан отримали назву "Сенат", а великий вен - "Арсенал". Пізніше з'явиться позашляховик, який буде носити ім'я "Комендант". Також в лінійку додадуть мотоцикл і "народний всешляховик". Остання з цих машин вийде на ринок РФ не раніше кінця наступного року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

a8f24b0d118165e65c07177acd3c5216ed476f8c_01

Фото LASSI RINNE с сайта is.fi

На даний момент відомо, що лімузин оснащений гібридною силовою установкою на базі 600-сильного мотора 4.4 V8. Також до її складу входить електричний мотор-генератор і дев'ятирівнева автоматична коробка передач. Машина також має систему повного приводу.

У вільний продаж першим надійде седан. Очікується, що спочатку машини будуть збирати партіями приблизно по 200 штук на рік. Передбачувана вартість - близько 10 мільйонів рублів (понад 4 млн грн).

Раніше з'явилося перше фото броньованого седана для "Кортежу" Путіна. Повідомляється, що поки такі автомобілі є тільки в кремлівському гаражі Федеральної служби охорони. Широка публіка побачить машини в серпні, на міжнародному автосалоні в Москві, а роздрібні продажі седана проекту почнуться в 2019 році.

Нагадаємо, сайт "Сегодня" повідомляв, на чому їздять світові лідери. У той час як глави США, Китаю, Франції і Німеччини їздили на авто вітчизняного автопрому, Путін використав німецький "членовоз" Mercedes S600 Pullman.

Також нагадаємо, у вересні 2016-го броньований BMW Путіна зіткнувся лоб в лоб з автомобілем Mercedes, який рухався по зустрічній смузі в центрі Москви. Як повідомляли ЗМІ, президента РФ не було в машині, а водій BMW загинув на місці події.