В Ухані відшукали людину, у якої вперше діагностували Covid-19.

Першою людиною, у якої діагностували коронавірус, стала продавчиня креветок з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань.

Жінка захворіла 11 грудня 2019 року.

У продавчині підвищилася температура, після чого вона звернулася за медичною допомогою. Жінка розповіла медикам, що зазвичай її рятували ін’єкції ліків, але цього разу вони не дали результату. Хвора звернулася за допомогою тільки на п’ятий день захворювання.

У лікарні їй встановили діагноз коронавірус.

Читайте: Другої хвилі коронавірусу після скасування карантину в Китаї не відбулося – доповідь

За інформацією Комітету з охорони здоров’я Уханя, до кінця грудня вірусом заразилися 27 людей, більшість з них контактували з ринком.

Вдалося знайти й першого зараженого, який не мав жодного стосунку до ринку. Ним виявився чоловік, у якого 16 грудня 2019 року підвищилася температура, і він звернувся до лікарні. Хворий зазначив, що протягом останніх двох тижнів їздив тільки на роботу на метро, де, вірогідно, і заразився вірусом.

Нагадаємо, Факти ICTV розповідали, як Китай відновлює свою економіку після епідемії Covid-19 і настільки потужним виявився удар інфекції.

Джерело: Sina

Новини по темі

Міноборони Ізраїлю розробляє радари для вимірювання пульсу, частоти дихання і температури тіла людини на відстані 3 м.

Міноборони Ізраїлю співпрацює з двома китайськими оборонними компаніями щодо розробки радіолокаційних та електрооптичних датчиків для моніторингу показників життєздатності людей і виявлення інфікованих COVID-19.

1

НАТО направить в Україну і Грузію новий пакет підтримки.

З метою забезпечення безпеки та співробітництва НАТО направляє пакет допомоги для України і Грузії. Новий пакет підтримки передбачає військові навчання і додатковий доступ до навчальних програм НАТО. «Ми вирішили ще більше поглибити наше партнерст...

1

У Кенії в'язнів випускають із тюрем через коронавірус COVID-19.

Уряд Кенії хоче розвантажити будівлі виправних закладів, щоб уникнути швидкої передачі вірусу.

1

У світі може настати масштабний голод через коронавірус — WFP.

Статистика ООН свідчить, що на сьогодні голодують вже 820 млн осіб.

1

Трамп помогает Путину выкрутиться

Не знаю, способна ли российская экономика выдержать столь сильно упавшую цену на нефть. Думаю, никто этого не знает

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie