Допоможіть зібрати на відкриття басейну для дітей з ДЦП та важкою формою аутизму.

1

Самотужка

Зазвичай такі прохання звучать так: ми збираємо на безкоштовну реабілітацію або лікування дітей.

У нашому випадку ми збираємо на безкоштовну реабілітацію дітей, а гроші які отримає реабілітаційний центр повністю будуть спрямовані на будівництво спеціального басейну для дітей з аутизмом та ДЦП.

Фітнес центр «Самотужка» планує відкрити басейн для дітей з ДЦП та важкою формою аутизму.

Фітнес центр «Самотужка» планує відкрити басейн для дітей з ДЦП та важкою формою аутизму. Особливість такої споруди в тому, що треба дотримуватися температурного режиму води і повітря в приміщенні, потрібні фахівці, що вміють тренувати на воді та займатися з «особливими» дітьми. «Таких басейнів у Києві й області катастрофічно не вистачає. На жаль, запит на такі місця перевищує пропозицію. На 10−12 тис. дітей з аутизмом, ДЦП та ін. нозологіями в Києві — так званими „особливими дітьми“, маємо лише кілька спеціалізованих басейнів — це навіть менше, ніж нічого», — розповідає засновник «Самотужки» Андрій Івчатов.

Фото: Аква-самотужки

Вже до кінця осені такий басейн відкриється в селі Білогородка Київської області в 5 хвилинах їзди від Великої Окружної. «Ми дуже чекаємо на відкриття басейну. В першу чергу, тому що довіряємо професіоналам цього центру. Наша дочка, у відновлення якої лікарі не вірили, має всі шанси піти в перший клас як повноцінна дитина. Вона народилася з вагою трохи більше одного кілограма, у неї був набряк мозку. Ушкодилася та частина, яка відповідає за рухи. Ми були в різних центрах, і ті короткі курси реабілітації, які ми проходили, не давали очікуваного ефекту. Коли ми відкрили для себе центр „Самотужка“, то побачили зовсім інший підхід. Зараз наша дочка сама піднімає голову, користується руками. Якщо до занять лікувальною гімнастикою додати заняття на воді, прогрес може бути ще краще. Ми, батьки, які вірять у центр, запрошуємо небайдужих людей підтримати фінансово відкриття басейну, де діти з ДЦП та аутизмом зможуть проходити потрібну їм реабілітацію», — каже мама Аня, яка вже 9 місяців відвідує зі своєю дитиною заняття в «Самотужці».

Фото: самотужки

Засновники центру просять небайдужих людей допомогти — пожертвувати кошти, за які басейн буде закінчено, і центр відкриється вже цієї осені. Всі зібрані гроші будуть конвертовані в безкоштовні курси реабілітації для 88 дітей, чиї батьки не можуть собі дозволити оплатити такий курс.

Всього залишилося зібрати 450 тис из 1 200 тис грн.

Перерахувати гроші і отримати додаткову інформацію можна за посиланням .

Новини по темі

Україна має узаконити подвійне громадянство — Кулеба.

2

Дмитро Кулеба заявив, що Україна повинна узаконити подвійне громадянство.

Українські заробітчани потрапили в ДТП в Угорщині

2

В Угорщині бус з українцями вилетів з траси та врізався у дерево. У ДТП потерпіло 10 людей. Про це повідомили в угорській поліції.

Держстат переведено в управління Дубілету

2 2

Уряд підпорядкував Державну службу статистики міністру Кабінету міністрів Дмитру Дубілету. Таке рішення було ухвалено у неділю, 20 жовтня, на засіданні уряду. «Сьогодні ми на засіданні Кабміну трохи перерозподілили органи влади між міністрами. Від...