Якщо не виконувати обіцянки, владу виженуть – економіст Джордж Вард про українців.

Українці – найоптимістичніша нація. Але як це впливає на відносини з владою і що має робити уряд для українців – розповів економіст Джордж Вард.

Володимир Зеленський

Джордж Вард, економіст Массачусетського технологічного інституту, розповів, як очікування українців впливатимуть на їх відношення до влади. Вард – один з авторів Всесвітнього дослідження щастя та політичних вподобань.

Він нагадав, що згідно з дослідженням, Україна опинилась на 15 місці з 15 опитаних країн за рівнем щастя. Втім, показник очікування щастя в Україні найвищий, тобто ми найоптимістичніша нація.

– Це добре, що українці такі оптимістичні. Сподіватимемось, що новий уряд зможе взяти цю естафету і покращити ситуацію. Але бачимо, що очікування дуже високі, тому уряд повинен працювати. Якщо ні – то їх просто виженуть з влади, – вважає Вард.

Експерт також зазначив, що, як правило, у таких випадках суспільство одразу переключається на опозицію.

– Якщо починаєш з низу, а очікування у людей високі, треба робити те, що обіцяв. Якщо у людей дуже-дуже високі очікування, вони всеодно розчаруються. Але будемо сподіватись, що Україна скористається найкращою міжнародною практикою і все вийде, – додав він.

Нагадаємо, дослідження YES також показало, що робить людей щасливими.

Новини по темі

Посол ЄС розповів, у чому Україна вже випереджає Європу.

Дипломат розповів, що хоче з'їздити до Миргорода й на Закарпаття.

1 8

Тіла загиблих в авіакатастрофі українців привезуть до Києва 19 січня – МАУ.

До Борисполя привезуть 11 тіл: двох пасажирів і дев'яти членів екіпажу.

1

Новий голова комітету зовнішньої політики єдиний, хто голосував проти заяви на підтримку Марківа.

Мережко єдиний з депутатів, хто натиснув червону кнопку при голосуванні

1

До $10 млн кожній сім’ї: хто і скільки має відшкодувати за авіакатастрофу в Ірані.

Авіакатастрофа літака МАУ в Ірані сталась майже два тижні тому. Хто, кому і скільки має виплатити компенсації, а також чи міг Іран закрити повітряний простів та чому цього не зробив – у матеріалі Фактів ICTV.

1 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie