Якщо не виконувати обіцянки, владу виженуть – економіст Джордж Вард про українців.

Українці – найоптимістичніша нація. Але як це впливає на відносини з владою і що має робити уряд для українців – розповів економіст Джордж Вард.

Володимир Зеленський

Джордж Вард, економіст Массачусетського технологічного інституту, розповів, як очікування українців впливатимуть на їх відношення до влади. Вард – один з авторів Всесвітнього дослідження щастя та політичних вподобань.

Він нагадав, що згідно з дослідженням, Україна опинилась на 15 місці з 15 опитаних країн за рівнем щастя. Втім, показник очікування щастя в Україні найвищий, тобто ми найоптимістичніша нація.

– Це добре, що українці такі оптимістичні. Сподіватимемось, що новий уряд зможе взяти цю естафету і покращити ситуацію. Але бачимо, що очікування дуже високі, тому уряд повинен працювати. Якщо ні – то їх просто виженуть з влади, – вважає Вард.

Експерт також зазначив, що, як правило, у таких випадках суспільство одразу переключається на опозицію.

– Якщо починаєш з низу, а очікування у людей високі, треба робити те, що обіцяв. Якщо у людей дуже-дуже високі очікування, вони всеодно розчаруються. Але будемо сподіватись, що Україна скористається найкращою міжнародною практикою і все вийде, – додав він.

Нагадаємо, дослідження YES також показало, що робить людей щасливими.

Новини по темі

В Україну доставили 300 тис. респіраторів та засоби медичного захисту

У Києві приземлився вантажний літак авіакомпанії SCAT, який доправив з китайського міста Сямень чергову партію медичних засобів, необхідних для боротьби з поширенням коронавірусу.

1 4

МОЗ: майже в усіх областях України поширився коронавірус (видео).

Зараження спростували тільки в Миколаївській області. (видео)

Кабмін закінчив роботу над змінами до бюджету 2020 року.

Кабінет Міністрів завершив попередню роботу над змінами до державного бюджету на 2020 рік.

1

Субсидії на наступний період «перейдуть» автоматично - без звернення громадян.

Уряд схвалив рішення, відповідно до якого, житлові субсидії на наступний період перепризначатимуть автоматично без звернення громадян.

1

У Києві кількість інфікованих коронавірусом зросла до 82 осіб.

Захворіли чотири жінки віком від 20 до 40 років, 11-річна дівчинка, та троє чоловіків - від 33 до 40 років.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie