НБУ не продавав валюту з резерву для підтримки гривні - вперше за кілька тижнів.

Банки в Украине смогут пополнить свои кассы наличным долларом в ближайшие дни.
Об этом сообщает пресс-служба Нацбанка в Facebook.

“Партия банкнот должна вскоре поступить в Украину, после чего Национальный банк проведет очередную операцию по обмену наличной валюты на безналичную”, – говорится в сообщении.

Кроме того, регулятор отмечает, что впервые за последние несколько недель котировки гривни на межбанке не нуждались в интервенции со стороны Нацбанка.

В НБУ также отметили, что впервые за последние несколько недель в Национальном банке не пришлось проводить интервенции по продаже валюты.

“Межбанковский рынок балансировался без нашего участия. Котировки находились преимущественно в диапазоне 27,7-28 грн за доллар США”, – отметили в ведомстве.

Новини по темі

Huawei інвестує рекордну суму в дослідження нових технологій.

Після введення карантину великі китайські компанії змушені були призупинити роботу. Це негативно вплинуло навіть на таких гігантів, як Huawei, яка вимушена була переглянути свої фінансові прогнози. Після періоду затяжного спаду очільник компанії Р...

2

Пенсії в Україні під загрозою зриву: грошей на нові виплати не вистачить.

Коштів у бюджеті не вистачить на підвищення і разові виплати

6 5

Маск запропонував безкоштовно розіслати по світу апарати ШВЛ.

Засновник компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск запропонував безкоштовно розіслати до лікарень світу апарати штучної вентиляції легенів для порятунку тяжких пацієнтів з COVID-19.

1

Subaru і Nissan зупинили заводи в Японії через коронавірус.

Японський автовиробник Subaru з 11 квітня по 1 травня зупиняє виробництво автомобілів на своєму заводі в префектурі Гумма.

1

Зеленський підписав антикризовий закон про додаткові гарантії українцям у зв’язку з коронавірусом.

Закон передбачає доплату в розмірі до 300% заробітної плати медикам та іншим працівникам, задіяним у лікуванні хворих на COVID-19.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie