Держава не компенсуватиме МАУ обліт території РФ

Держава не може давати знижки МАУ в якості компенсації за обліт території Росії.

Про це розповів голова «Украероруху» Андрій Ярмак.

Читайте також: Виручка ТОП-10 авіаперевізників на ринку України

«Ми не маємо права на законодавчому рівні надавати будь-які преференції, і ми будемо надалі дотримуватися цієї практики», – розповів голова «Украероруху».

Він також прокоментував борг в розмірі 1 млрд грн.

«Загальний порядок цифр такий, однак ця сума включає і плату за надані послуги, і штрафні санкції, і поточні платежі», – зауважив Ярмак.

За його словами, після призначення Ярмака на посаду було активізовано діалог з МАУ.

«Авіакомпанія відновила оплату, але при цьому ми чекаємо пропозиції про те, яким чином вона планує реструктуризувати свої фінансові зобов’язання», – сказав Ярмак.

Раніше Finance.ua повідомляв, що прес-секретар МАУ Євгенія Сацька вказала на низку додаткових витрат українських перевізників порівняно з іноземними конкурентами: акциз на паливо, мито на ввезення авіатехніки і запасних частин, необхідність облітати повітряний простір Сходу України, Криму і РФ.

Новини по темі

На що варто спрямовувати податки (опитування)

68% українців вважають, що розмір податків у державі є надто високим.

1

Криклій очікує скасування ПДВ на внутрішні авіарейси.

Міністр інфраструктури вважає, що ВР зможе розглянути законопроект про скасування податку на додану вартість на внутрішніх авіарейсах в листопаді або грудні цього року.

1

Для безпеки на дорогах створять 270 розв'язок - Криклій.

Міністерство інфраструктури планує подбати про заходи зниження аварійності на дорогах, зокрема, планується 270 розв'язок, створення 1600 пішохідних переходів.

2

У НБУ хочуть створити інформаційний портал для бізнесу.

Національний банк України планує запустити в роботу платформу, на якій буде розміщена інформація про дешеві кредити для представників малого та середнього бізнесу.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie