Фокін заявив, що домовленості щодо Донбасу «гроша мідного не варті».

Усі протоколи, меморандуми, домовленості, претензії та пропозиції в переговорах щодо Донбасу "гроша мідного не варті" і є лише "засобом затягування процесу".

Про це в інтерв'ю "КП в Україні" заявив експрем'єр міністр, колишній перший заступник голови української делегації в ТКГ Вітольд Фокін, коли його запитали, чим саме він займався в Тристоронній контактній групі.

Фокін відповів, що старанно взявся за вивчення документів, "які накопичилися за довгі роки". Він переконався, що вони нічого не варті.

"Домогтися реального прогресу в мирних переговорах із невизнаними в світі республіками "ЛНР" і "ДНР" і Російською Федерацією, що підтримує їх, ніяка дипломатична місія не зможе, якщо не привернути до цього широку українську і міжнародну громадськість", – сказав він.

Політик додав, що за короткий час, який провів у складі ТКГ, він зміг "встановити стійкий зв'язок із земляцтвами, спілками жінок України, великими вченими в галузі соціології, членами союзу економістів, переселенцями з Донбасу".

"Був приємно здивований, наскільки сильні ще морально-етичні принципи і непідробний патріотизм у відповідальних і думаючих людей. Скільки відомих політиків, авторитетних громадських діячів готові принести на службу державі свій досвід і знання, щоб припинити кровопролиття в Донбасі. Ними ніхто не цікавився", – сказав експрем'єр.

Вітольд Фокін
КП в Україні

Як повідомляв OBOZREVATEL, в інтерв'ю Вітольд Фокін також пояснив, чому не бачить підтверджень російсько-української війни на Донбасі.

Першого президента Леоніда Кравчука він назвав "гарним маскувальником", уточнивши, що той вміє пристосовуватися до будь-якої політичної ситуації.

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі

Завантаженість ліжок у COVID-лікарнях становить 30%: найвищі показники захворюваності в Запорізькій, Миколаївській та Черкаській областях.

Станом на 18 січня найвищий показник захворюваності на COVID-19 зафіксовано в Запорізькій, Миколаївській, Черкаській, Київській та Луганській областях, а також у Києві.

Цензор.НЕТ

Позачергове засідання уряду на якому розглядають питання встановлення ТАРИФУ НА ГАЗ.

Позачергове засідання уряду на якому розглядають питання встановлення ТАРИФУ НА ГАЗ.

З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

У Львові біля стін  обласної адміністрації пікетують проти підвищення тарифів на газ.

У Львові біля стін обласної адміністрації пікетують проти підвищення тарифів на газ.

З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

Про головне за 10: Підготовка до інавгурації Байдена у США.

Про головне за 10: Підготовка до інавгурації Байдена у США.

У випуску "Про головне" за 18 січня станом на 10:00 – у Вашингтоні навколо Капітолію та Білого дому посилюють охорону до інавгурації новобраного президента США Джо Байдена. Церемонія відбудеться вже у середу 20 січня. 24 Канал онлайн – 24 Канал у ...

Купатися чи ні на Водохреща: яка позиція українських церков та що кажуть лікарі.

Купатися чи ні на Водохреща: яка позиція українських церков та що кажуть лікарі.

Купатися чи не купатися. Питання ці для тих християн, які живуть за юліанським календарем, стають особливо актуальні напередодні Водохреща - 19 січня. Бо якщо моржувальники-практики лише дбають про свій імунітет, то деякі миряни вірять, якщо пірну...

Путін  «заборонив»  скаржитись на погане життя та інші зашкварні новини Росії.

Путін «заборонив» скаржитись на погане життя та інші зашкварні новини Росії.

Росіянам не можна "діставати" Путіна своїми скаргами на поганий рівень життя. Росія ж процвітає і її економіка просто таки б’є усі рекорди! Пенсійний фонд РФ запускає масштабну піар-компанію, щоб довести, що пенсіонери можуть собі дозволити навіть...

LIVE - Засідання уряду щодо тарифів на газ

LIVE - Засідання уряду щодо тарифів на газ

24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –