У Петербурзі впав дах спортивного комплексу, під завалами можуть бути люди.

Українська правда

Українська правда - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

У Росії під час демонтажу Спортивно-концертного комплексу "Петербурзький" дах будівлі обвалився, потягнувши за собою робітника.

Джерело: російський Інтерфакс, Фонтанка

Деталі: В МНС Росії повідомили, що під час виконання робіт з демонтажу даху СКК "Петербурзький" стався обвал конструкцій. Площа невідома. Попередньо під завалами можуть знаходитися робітники.

На відеозаписі демонтажу видно, що двоє робітників перебували на покрівлі і перерізали опори даху. Падаючи, дах потягнув за собою частину стін будівлі, один з робітників залишився в будівельній люльці, а другий не встиг врятуватися.

UPD.: Начальник управління МНС по місту пізніше повідомив, що під завалами знайшли тіло робітника. Решта членів бригади, їх всього було четверо, живі.

Довідково: Спортивно-концертний комплекс "Петербурзький"(СКК "Петербурзький", в минулому ім. Леніна)- спортивна споруда в Санкт-Петербурзі, один з найбільших спортивних об'єктів такого типу в Європі. Був побудований до Олімпійських ігор 1980 року і був здатний проводити змагання з футболу, хокею, баскетболу, тенісу та інших. В конфігурації для футболу він вміщував до 25 тис. глядачів.

СКК "Петербурзький" демонтують для зведення арени до Чемпіонату світу з хокею 2023 року.

Захисники міста наполягали на збереженні об'єкта і надання йому охоронного статусу.

Новини по темі

На допомоги по 8 тисяч із COVID-фонду треба виділити 15 мільярдів – Кабмін.

Одноразова допомога у розмірі 8 тисяч гривень, передбачена президентським законопроєктом про допомогу бізнесу та громадянам, може стосуватися до 2 мільйонів громадян, що передбачатиме видатки у сумі близько 15 млрд грн з COVID-фонду.

1 2

НАТО продовжить збільшувати присутність в Чорноморському регіоні - генсек.

Північноатлантичний альянс планує продовжувати зміцнення своїх позицій у Чорноморському регіоні, в тому числі через тісну співпрацю з Україною та Грузією.

1 3

Міжміський автоперевізник скаржиться на постійні напади на автобуси.

Оператор міжміських пасажирських автобусних перевезень компанія "Autolux" заявляє про постійні напади на її рейсові автобуси.

1 3

Виробник вакцини від COVID-19 заявив про 100% її ефективність для запобігання важких випадків.

Американська компанія Moderna, яка розробляє вакцину від коронавірусної інфекції, заявила про 100% ефективність препарату для запобігання важких випадків хвороби.

1 3

У Нацдепозитарії планують підвищити винагороду незалежним директорам до 400 тисяч.

Нацдепозитарій України планує підвищення розміру базової винагороди членам наглядової ради - незалежним директорам із 1 січня 2021 року.

1 3

Moderna подає вакцину на часткове затвердження у ЄС та США.

Компанія Moderna, що розробляє вакцину від коронавірусу, підтвердила її ефективність на 94,1%, і подається на затвердження регулятора у США для екстреного використання та умовне затвердження для використання у ЄС.

1 2

Алгоритм добудови житлових комплексів «Аркади» покажуть впродовж двох тижнів - Кличко.

Впродовж двох тижнів буде запропоновано алгоритм добудови житла для інвесторів трьох житлових комплексів банку "Аркада".

1 2

«Венеційка» хоче ухвалити рішення про українську конституційну кризу вже у грудні.

Венеційська комісія(ВК)планує ухвалити рішення за запитом президента України щодо "конституційної ситуації" в Україні на засіданні 11 грудня.

1 4

Журналісти створили мультимедіа проєкт про справу Георгія Гонгадзе.

У річницю "касетного скандалу" українські журналісти запустили мультимедіа проєкт “Справа Гонгадзе як дзеркало епохи”.

12 3

Швидкісний інтернет на дорогах: коли та де чекати на 4G.

До 2023 року покриттям 4G мають бути забезпечені міжнародні автодороги, однією з перших стане траса Київ-Одеса.

1 3