Рінат Ахметов: "Динамо" для нас - дуже принциповий суперник"

Сегодня 3
Рінат Ахметов:

Президент "Шахтаря" Рінат Ахметова в коментарі каналам "Футбол 1"/"Футбол 2" поділився думкою про суперництво "гірників" з "Динамо" і про найближчий матч команд у Києві 19 травня.

- "Динамо" для нас – дуже принциповий суперник. З ними завжди цікаво грати, завжди матчі, в будь-якому випадку, захоплюючі. Я думаю, ми віддаватимемо всі сили, щоб перемогти в цьому матчі. Точно так робитиме і київський клуб.

- Повертаючись до Кубка України – Ви згодні з тим, що "Шахтар" досить спокійно, нібито на класі виграв цей матч? Чи свідчить це про те, що сьогоднішній "Шахтар" значно сильніший за "Динамо"?- Я думаю, це вам судити – журналістам, експертам, уболівальникам – чия команда сильніша за якістю гри. На мою думку – "Шахтар" – найсильніший. "Шахтар" виграв чемпіонат і Кубок. "Шахтар" демонструє яскраву, красиву і змістовну гру і заслуговує на повагу в очах уболівальників.

- Вперше в історії українського футболу "Шахтар" обійшов "Динамо" за кількістю виграних Кубків України. У "Шахтаря" тепер їх 12, у "Динамо – 11. Вам це подобається?

- Я не можу сказати, що я засмучений з цього приводу. Я хочу сказати, що це добре, і ми обходитимемо "Динамо" далі.

Розширена версія ексклюзивного інтерв'ю президента "Шахтаря" – в ефірі вже цієї неділі в програмі "Великий футбол" о 21:20. Зокрема, Рінат Ахметов проаналізує і підведе підсумки виступів команди в сезоні.