Звільнення в керівництві СБУ: все для «системної трансформації», каже Зеленський.

У керівництві Служби безпеки України значні зміни – зокрема, таки звільнений із посади першого заступника голови СБУ Руслан Баранецький, про що в офісі президента то повідомляли, то заперечували ще 23 липня. Він також увільнений від виконання обов’язків керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України.

Загалом на сайті Банкової оприлюднені вісім президентських указів про звільнення чи призначення чільних представників керівництва СБУ.

Зокрема, на посади, які обіймав Баранецький, нині переведений Сергій Андрущенко, який при цьому звільнений із посади заступника голови СБУ.

Василя Малюка звільнено з посади першого заступника голови Служби безпеки України – начальника головного управління боротьби з корупцією й організованою злочинністю Центрального управління СБУ.

Крім того, звільнено начальника департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ Олексія Корнійчука і начальника управління СБУ в Чернівецькій області Віталія Монастирецького.

Основною метою при ухваленні цих кадрових рішень є забезпечення готовності СБУ до системної трансформації, що відповідатиме змісту реформи відомства – законопроєкт про це вже опрацьовується у Верховній Раді, мовиться на сайті Банкової.

«Жодної альтернативи реформі СБУ немає й не буде. Щойно парламент проголосує за реформу, ми маємо почати трансформацію в перший же день, не втрачаючи часу на адаптацію до ухваленого рішення», – наведено в повідомленні слова Володимира Зеленського.

Іще одним завданням, сказав президент, має бути «суттєва активізація боротьби з контрабандою».

«Уже зараз робота СБУ має посилюватися з урахуванням майбутніх змін. Держава потребує набагато інтенсивнішої діяльності СБУ у виконанні поставлених законом завдань», – заявив Зеленський.

Останнім часом в Україні розглядалися кілька планів реформування Служби безпеки України, перші з них часто зазнавали критики.

Останній наразі, представлений 3 червня, здобувся натомість на загалом позитивну оцінку – з заявами про це виступили, зокрема, посли країн-членкинь «Групи семи» в Україні чи Міжнародна дорадча група.

Радіо Свобода

«Радіо Свобода» - український інформаційний сайт, який публікує термінові новини України та світу, цікаві відео, актуальні репортажі та якісну аналітику.

https://www.radiosvoboda.org/

Правку Разумкова не голосували, – Веніславський емоційно відреагував на закон про олігархів.

Правку Разумкова не голосували, – Веніславський емоційно відреагував на закон про олігархів.

В законі про олігархів, який Верховна Рада прийняла 23 вересня, одночасно врахували 3 суперечливі поправки. Водночас представник президента у Конституційному Суді Федір Веніславський заявив, що переголосування не буде. 24 Канал онлайн – 24 Канал у...

Надія на інформаторів МВС і СБУ, – Пархоменко сказав, чи знайдуть винного у замаху на Шефіра.

Надія на інформаторів МВС і СБУ, – Пархоменко сказав, чи знайдуть винного у замаху на Шефіра.

Щансів знайти людину, яка здійснила замах на Сергія Шефіра, дуже небагато. Адже за часів незалежності не розкрили жодну таку резонансну справу. Читати на сайті:

Покушение на друга Зеленского: какая выгода России, Антифейк.

Покушение на друга Зеленского: какая выгода России, Антифейк.

Не успели все 18 пуль долететь до машины друга Владимира Зеленского и по совместительству его же первого помощника Сергея Шефира, как медиа разорвало от потока "аналитики". Федеральные каналы России уже использовали это покушение для собственной в...

1

Про головне за 18:00: колізія в законі про олігархів.

Про головне за 18:00: колізія в законі про олігархів.

У випуску Про головне за 24 вересня станом на 18:00 – народні депутати поспіхом прийняли три правки до закону про олігархів, які суперечать одна одній. Ймовірно через це закон доведеться переголосовувати. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24...

Комендантську годину для підлітків та молоді до 22 років запровадила ОТГ на Запоріжжі: подробиці.

Комендантську годину для підлітків та молоді до 22 років запровадила ОТГ на Запоріжжі: подробиці.

Ні кроку на вулицю без батьків. Так звана комендантська година діє для дітей на Запоріжжі. Запровадила її об’єднана територіальна громада. Це означає, що з 20-ї години і аж до ранку діти віком до 14-ти років не можуть виходити на вулицю самостійно...

Гроші в обмін на реформи: співробітництво з МВФ підвищує рейтинг України.

Гроші в обмін на реформи: співробітництво з МВФ підвищує рейтинг України.

Після тривалої перерви місія Міжнародного валютного фонду повертається в Україну, хоч й дистанційно. Якщо Україна виконає всі вимоги – отримаємо черговий транш – 750 мільйонів доларів за програмою кредитування stand by. Читати на сайті: