«Всю важку промисловість треба запустити в космос»: Безос дав інтерв’ю після космічної мандрівки.

Після короткого польоту до меж космосу засновник Amazon і Blue Origin Джефф Безос повернувся на Землю з ідеєю відправити всю забруднюючу промисловість на орбіту. Можливо, так на нього вплинув вигляд планети з висоти 107 км, так званий «ефект огляду», відчуття вразливості земної кулі, про який часто розповідають космонавти.

Схоже, Джефф Безос теж виявився сприйнятливим до краси Землі.

«Коли дивишся на планету, немає меж, – заявив Джефф Безос в інтерв'ю NBC News, на яке посилається HighTech Plus. – Це єдина планета, одна на всіх, і така тендітна... Ми живемо на такій чудовій планеті. Неможливо уявити, наскільки тонкий шар у атмосфери, якщо дивитися з космосу. Ми живемо на ній, і вона здається великою. Здається, що атмосфера величезна, і ми можемо нею нехтувати і погано з нею поводитися».

І рішення цієї проблеми, на його думку, тільки одне: «Нам потрібно взяти всю важку промисловість, всю забруднюючу промисловість і відправити її в космос, щоб зберегти цю прекрасну перлину, нашу планету. На досягнення цієї мети підуть десятки років, але почати потрібно. А великі зміни починаються з маленьких кроків».

Але чи дійсно ці зміни – крок вперед? Виробництво в умовах невагомості коштуватиме астрономічно дорого і обросте величезними логістичними труднощами. Необхідно навчити масу працівників, здатних працювати на орбіті, і розробити складні роботизовані системи. Доведеться відправляти в космос сировину, а потім транспортувати продукцію назад на Землю, припускає видання.

План Безоса не такий вже й інноваційний. Швидше, він ілюструє все той же звичний підхід: подалі від очей. Давайте відправимо брудні фабрики і відходи кудись подалі, в країни третього світу або на орбіту, щоб вони не заважали нам насолоджуватися прекрасним краєвидом.

Розмірковуючи на тему освоєння космосу в 2019 році, Безос підкреслював, що кожна покупка на Amazon – це вкладення в майбутній розвиток космічної галузі та фінансування Blue Origin. Вже тоді він говорив про виведення важкої промисловості і електростанцій за межі Землі.

Але вічно споживати земні ресурси не можна – у міру зростання населення людству доведеться зіткнутися з небажаними обмеженнями. Уникнути їх можна за рахунок освоєння далекого космосу, вваажає він.

Як повідомлялося, 20 липня Джефф Безос із командою успішно злітав у космос і повернувся назад. Політ тривав усього 11 хвилин.

Mind.ua

«Mind.ua» - читайте актуальні новини економіки на сайті Mind.ua. Головні новини фінансів за сьогодні. Останні новини бізнесу. Свіжі новини валютного ринку. Новини стартапів та бізнес ідеї

https://mind.ua/

Штам Дельта набирає обертів: коли очікувати нову хвилю коронавірусу в Україні.

Штам Дельта набирає обертів: коли очікувати нову хвилю коронавірусу в Україні.

Україною та світом поширюється штам Дельта. Його виявили у майже 100 країнах. Підтвердили хворобу в 17 українців, із них 1 людина померла. Читати на сайті:

1

Суддя покарав штрафом у 1530 гривень за вбивство доньки та дружини, Честь і НЕчесть.

Суддя покарав штрафом у 1530 гривень за вбивство доньки та дружини, Честь і НЕчесть.

У липні 2021 року в Луцьку чоловік зізнався сусідці, що вбив 22-річну доньку та 56-річну дружину. Патрульні знайшли жінку зарубаною в ліжку, а доньку в коридорі. Читати на сайті:

2 1

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков ознайомився з роботою ТДВ «ІнтерХім» 29.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков ознайомився з роботою ТДВ «ІнтерХім» 29.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков ознайомився з роботою ТДВ «ІнтерХім» #ТелеканалРада #Разумков #Одеса

Масштабні лісові пожежі у Туреччині, Про головне, 29 липня 2021.

Масштабні лісові пожежі у Туреччині, Про головне, 29 липня 2021.

У випуску "Про головне" за 29 липня – у Туреччині вирує масштабна лісова пожежа, яка охопила кілька курортних регіонів; на з'їзді "Голосу" з лав партії виключили 7 народних депутатів; в Україні внаслідок штаму коронавірусу Дельта помер перший паці...

Про головне за 18:00: Розкольний з'їзд  «Голосу»

Про головне за 18:00: Розкольний з'їзд «Голосу»

У випуску "Про головне" за 29 липня станом на 18:00 – на з'їзді "Голосу" з лав партії виключили 7 народних депутатів. Крім того, переобрали склад Політичної ради. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – ...

Заяви  «Голоса»  на туалетному папері - Побиті музиканти у Львові- Фанта з крану- НОВИНИ 29.

Заяви «Голоса» на туалетному папері - Побиті музиканти у Львові- Фанта з крану- НОВИНИ 29.

«Голос» - все? Чому партія тріщить по швах, а депутати пишуть заяви на туалетному папері? Побили, бо сплутали з геями. У Львові невідомі напали на двох чоловіків, бо подумали, що ті - закохана пара. «Фанта» з крану. На Сихові в квартирах тече оран...