Зміни у світі криптовалют: Путін визнав платоспроможність біткойна.

У рейтингу найбільших майнерів біткойна серед країн великіперестановки: Китай втратив першість, а Росія третя. Казахстан посідає друге місце. Такими є дані дослідження Кембриджського центру альтернативних фінансів.

Між тим президент Росії Владімір Путін заявив про толерантність до криптовалют.

Криптовалюта «має право на існування і може використовуватися як платіжний засіб», – сказав Путін в інтерв'ю CNBC, опублікованому на веб-сайті Кремля в четвер.

Тим не менш, він попередив, що рано говорити про використання цифрових валют для торгівлі нафтою та іншими сировинами, які становлять основну частину російського експорту.

Росія шукає альтернативи торгівлі доларами з моменту введення санкцій у 2014 році після анексії Криму, і Путін звинувачує США у використанні своєї валюти в якості зброї.

Прихильники криптовалют стверджують, що децентралізовані гроші зрештою замінять валюту, емітовану центральними банками.

В той же час, цього року Китай заборонив усі криптотранзакції, а за останніми даними, має намір додати майнінг криптовалют у «негативний список» галузей – інвестиції в них будуть заборонені.

Mind.ua

«Mind.ua» - читайте актуальні новини економіки на сайті Mind.ua. Головні новини фінансів за сьогодні. Останні новини бізнесу. Свіжі новини валютного ринку. Новини стартапів та бізнес ідеї

https://mind.ua/

«Слуги народу»  не планують звільняти міністрів цього тижня.

«Слуги народу» не планують звільняти міністрів цього тижня.

Останнім часом у Кабміні активно обговорюються кадрові перестановки. Проте у найближчі тижні зміна міністрів, зокрема у Міноборони, не планується. Читати на сайті:

Чому творчі офшори  «внєпалітіки» ? / Укріпляємо імунітет холодними батареями -  «Час Ч».

Чому творчі офшори «внєпалітіки» ? / Укріпляємо імунітет холодними батареями - «Час Ч».

Чому творчі офшори "внєпалітіки"? - пояснення юриста з Кривого Рогу. Офіс Президента України: Яка криза? Кризи немає! Укріпляємо імунітет холодними батареями та інші корисні поради. Про усе це й не тільки Роман Чайка говоритиме з політологом, кері...

Брифінг 18.10.2021 Юрій Бойко

Брифінг 18.10.2021 Юрій Бойко

Брифінг народного депутата України Юрія Бойка

Салат із качиним філе й полуницею від ресторану MARIO.

Салат із качиним філе й полуницею від ресторану MARIO.

Салат із качиним філе й полуницею Інгредієнти із розрахунку на 250 грамів готвового салату: Мікс салату – 20 г. Шпинат – 30 г. Полуниця свіжа – 30 г. Качине філе – 100 г. Сир DorBlu – 15 г. Помідори чері – 40 г. Авокадо очищене – 40 г. Горіх кедро...

Брифінг 18.10.2021 Ярослав Железняк

Брифінг 18.10.2021 Ярослав Железняк

Брифінг народного депутата України Ярослава Железняка

ВАКС виправдав ексміністра інфраструктури Омеляна, САП хоче оскаржити рішення / включення.

ВАКС виправдав ексміністра інфраструктури Омеляна, САП хоче оскаржити рішення / включення.

Визнали невинним. Вищий антикорупційний суд оголосив вирок у справі ексміністра інфраструктури Володимира Омеляна. Його звинувачували в незаконному зменшенні портових зборів, що призвело до збитків державі на понад 30,5 млн гривень. Дивіться онлай...