Звернення Порошенка до Вселенського Патріарха Рада може підтримати 19 квітня, - Герасимов. ВIДЕО

Цензор.НЕТ 1

Про це журналістам заявив голова фракції "Блоку Петра Порошенка" Артур Герасимов після зустрічі керівників фракцій із главою держави, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

...

Відео 112

"Відбулася зустріч Президента України, Голови Верховної Ради України з керівниками фракцій і груп парламенту, і ключове питання, яке ми обговорили, дійсно фундаментальне і дуже важливе для України як держави і для українського народу. На сьогодні ми впритул наблизилися до створення в Україні єдиної помісної православної церкви, і на сьогодні є не тільки звернення керівників церков до Вселенського Патріарха з цього приводу, але також зустріч довела, що в політичних елітах, у парламентських фракціях з цього питання є єдність. Ми сподіваємося, що в четвер у парламенті ми підтримаємо своїм голосуванням звернення Президента України до Вселенського Патріарха про створення в Україні єдиної помісної православної церкви", - сказав Герасимов.

Раніше Президент Петро Порошенко на зустрічі з керівництвом парламенту та лідерами фракцій заявив про своє рішення офіційно звернутися до Вселенського Патріарха з проханням надати томос про автокефалію православної церкви в Україні. Він закликав парламент підтримати це рішення.

Зустріч Президента з керівниками політичних фракцій тривала майже півтори години.

Источник: https://ua.censor.net.ua/v3061799