Павло Поцелуєв: «Вы спорите с 80% населения»!

Постійна апеляція до уявних мас ще зіграє з президентом та його командою дуже поганий жарт.

1) Поднимите руки все кто хочет войны. Никто не хочет войны!
2) Выйдите на улицу и спросите у сотни людей, бандит ли он, все ответят, что бандит. 3) Вы сейчас спорите не со мной, а с 80% населения страны (як з 73% виборців, яких загалом близько 40% звідкілясь з'явилося в 2 рази більше людей — невідомо. Особливо враховуючи те, що більшість з них голосувала не "за", а "проти").

Такі примітивні маніпуляції можуть дати публічну підтримку лише в найкоротшій перспективі. Вони все сильніше занурюють команду кварталу в теплу ванну: ці люди дійсно вважають, що зараз, у цей момент, мають повну та беззаперечну підтримку 80% країни.

Ставати заручником придуманих своїм оточенням міфів дуже небезпечно. Одне діло коли «зірку» ловить одна людина, яка впливає лише на власне життя. І зовсім інше — коли повна, безапеляційна самовпевненість б'є в голову цілій команді, в руках якої доля країн та народів.

Вона спотворює реальність як міцний алкоголь: коли будь-яка критика або заперечення має бути висміяною та списаною на підступи ворогів. Коли здається, що будь-яку помилку можна перевести у жарт (ще й неодноразово). Коли ти, маючи таку шалену підтримку та цілу країну за спиною, можеш на рівних зустрітися з володарем сусідньої країни, що веде проти тебе війну.

Не дарма кажуть, що тепла ванна добряче змінює психічний стан людини. Якщо найближчі люди, ті, хто мали б чесно тебе пришпорювати, із захопленням та острахом схвалюють будь-яку дурницю, починає здаватися, що ти здатен на будь-що. Особливо — коли підступний ворог тебе в цьому переконує, йдучи на умовні мікроскопічні поступки заради майбутнього шантажу.

Тобі влаштовуватимуть світові рекорди, ти виловлюватимеш амфори, робитимеш неймовірні перформанси всередині країни. Але кожен вихід з облаштованих соратниками комфортних умов десь за кордоном втискатиме тебе з розгубленою міною на обличчі у крісло все сильніше.

Зараз ми вже знаходимося на тому кроці, коли президент країни вже бачить ворогів у будь-якому прояві, як йому здається, неповаги. Бо він правий, ось, це підтвердить його дружина, це підтвердять Андрій Богдан та Богдан Андрій. Ось 99,9% населення це підтвердять. А 0.1%, що залишилися — це проплачені зрадники та вороги! Я прослуховуватиму їхні телефони та саджатиму їх до в'язниці!

Цей стан є дуже небезпечним для всіх нас. Бо той масовий психоз президентського офісу робить із вас персональних ворогів президента. Всіх вас, за виключенням тих, хто сліпо схвалює всі без виключення його дії.

А президент, що живе в країні своїх ворогів, ніколи добре не закінчить. Це довів янукович. Це, на жаль, може довести й пан зеленський. Зустріч із реальністю буде дуже болючою.

Новини по темі

Стратегія протидії Росії повинна бути посилена – американський політик.

Російський вплив на демократичні процеси в Україні та світі повинен бути обмежений заходом. Запис Стратегія протидії Росії повинна бути посилена – американський політик спершу було опубліковано на Патріот Донбасу.

1 5

Рішення НКРЕКП про стягнення тарифу на передачу електроенергії під час експорту суперечить всім вимогам ЄС.

Стягнення тарифу на передачу електроенергії під час експорту суперечить зобов'язанням України відповідно до Угоди про асоціацію з ЄС.

1

29 років тому Україна відмовилася від ядерної зброї: чому та що отримала натомість.

Рівно 29 років тому, 24 жовтня 1991 року, Верховна Рада України прийняла заяву про без'ядерний статус держави. Вже навесні 1992 року всі тактичні ядерні боєприпаси було вивезено до Росі

2

Дуда заразився COVID-19: з ким він зустрічався під час візиту в Україну.

Президент Польщі відвідав Київ і Одесу

1 1

24 жовтня в Україні «день тиші» перед місцевими виборами.

День тиші необхідний, щоби виборці мали змогу спокійно обрати кандидата без агітаційного тиску

2

Американський генерал знайшов виправдання російській агресії в Україні та світі.

Приводи для російських інтервенцій за кордоном відбуваються після створення гуманітарної кризи. Запис Американський генерал знайшов виправдання російській агресії в Україні та світі спершу було опубліковано на Патріот Донбасу.

2 4

Борьба спецслужб и «подводные камни» кремлевского царства.

Борьба спецслужб происходит, в основном, тайно и редко становится достоянием общественности. Но в последнее время можно наблюдать и публичные схватки между ведущими разведками – их надо только уметь "прочитать".

2 2

РФ змінює термінологію навколо Криму для уникнення відповідальності - заступник міністра.

Російська Федерація намагається підмінити в міжнародному дискурсі поняття окупації щодо території Криму на поняття анексії, з метою ухилення від відповідальності за порушення норм міжнародного права.

2

Зеленському показали розробки в першому інноваційному парку України.

Президент Володимир Зеленський поспілкувався із молодими підприємцями в першому інноваційному парку в Україні, де працюють компанії, стартапи, дослідні лабораторії.

1

Резніков заявив, що поки зарано говорити про план повернення Криму.

Міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков вважає, що поки зарано говорити про якийсь конкретний план, який передбачав би повернення Криму

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie