Сенцов не помітив радикальних змін в Україні за 5 років.

3

Колишній в’язень Кремля український режисер Олег Сенцов заявив, що в Україні за час його ув’язнення відбулося «не так уже й багато» змін.

«Минув тиждень з моменту мого звільнення. Мені, як людині, яка прибула на машині часу з 2014-го року, було цікаво подивитися, які зміни відбулися в країні і у людях. Тиждень, звичайно ж, короткий термін, але я встиг багато де побувати і багато з ким поспілкуватися. Попередніх висновків поки два: 1) змін за 5 років не так вже й багато, як я очікував; 2) усі воюють з усіма», – вважає Сенцов.

Він сказав, що не розуміє, як можна ворогувати один з одним, коли у країні точиться війна.

«Це все дуже засмучує. Як можна ворогувати один з одним, якщо у нас є Путін? Але надій на краще я все одно не втрачаю», – пояснив Сенцов.

Нагадаємо, 7 вересня Україна і Росія провели обмін полоненими за формулою «35 на 35». В Україну з Росії повернулися 24 незаконно захоплених у Керченській протоці моряка і 11 політичних в’язнів,у тому числі Сенцов.

Відзначимо, на прес-конференції Олега Сенцова запитували, зокрема, про те, чи визнає він звинувачення ФСБ РФ і чи готовий впасти в немилість народу, як екс-нардеп Надія Савченко, що побувала в полоні РФ.

Сенцов сказав, що готовий захищати свободу ЗМІ ставити будь-які питання, не дивлячись на часто «стандартний» їх рівень або навіть некоректність.

Після повернення Сенцов також звернувся до президента Володимира Зеленського та розповів про жахи життя в полоні у агресора.

Автор: UA.NEWS

Новини по темі

Глобальне потепління принесе в Україну рекордні за 30 років морози.

1

Унаслідок глобального потепління зими в Україні будуть теплими і дощовими, але одночасно – із хвилями екстремальних морозів, які у цьому сезоні поб’ють 30-річний рекорд. Кліматологи пояснили, чому це так. Як пише Українська Кліматична Мережа, прог...