Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Путін вперше за рік зустрівся з бізнесом. Щоб що?

У Кремлі зібрали в один зал купу мільйонерів і мільярдерів і все, що звідти вийшло і про що всі говорять – це фраза Путіна про репу. Все. Інше пустота? Ну тобто можна уявити, звісно, що Путін таким чином каже, що нічого, що є санкції на нафту, нічого, що втратили ринок газу Європи, адже у нас є «репа». І будемо цю «репу» продавати. На заході немає чого їсти. Скоро організуємо РепаПром, 51% акцій якого запишемо на бабусю Кабаєвої, і будемо експортувати.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Заради чого? Єдина думка – імітація нормальності. Імітація ситуації, де нічого не відбувається. Все йде по плану. А дефіцит бюджету – не дивіться туди. Он, в Європі нема чого їсти.

Росіяни збили американський беспілотнік. Цілі два літака Су поливали його паливом (ну а що, продавати вже нема куди, можна виливати в море), поки не зачепили пропелер через свою рукожопість і збили. І щоби що?

Будь ласка, читайте текст після реклами

Імітація сили. «Дерзкий в подворотне» – улюблена гра Путіна. Він знає, що ніхто нічого не буде робити через такий інцидент, ніхто не буде ескалювати через беспілотник, а значить можна всім показати, що ти страшний, сильний і нічого не боїшся. І таки знайшов, де вдарити це коварне НАТО. І показувати всім, що ти наче потопив біля Криму авіаносець. Як Моська, що лає на слона. А потім хвалиться, яка вона сильна і страшна. Адже всі бачили, що вона лаяла і їй за це нічого не було.

Росія – країна постійної імітації. Країна, яка емітує велич, плутаючи її з великою територією. Країна, що імітує стабільність, плутаючи його із скочуванням в маразм. Країна, що імітує боротьбу за свободу, плутаючи це з фашизмом.

Але чи працює та імітація?

От до речі працює. Як з російським суспільством, так і, наприклад, з Глобальним Півднем. Так і з деякими чутливими до російської пропаганди громадянами країн ЄС, які впевнені, що ціни в магазині зростають через санкції, а не через надруковані трильйони доларів і євро.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Російське суспільство поводить себе як бюргери з Мюнхена десь так у 1938 році. «А що війна? Війна це погано, але ж у нас немає вибору. Якби не ми, то ці рептілоїди напали б на нас першими. Да і ці українці (євреї) просто отримують, що заслужили. А так, будемо трохи біднішими, але життя триває, війна – це нормально, так завжди жило людство». Вони реально «хавають» цю історію, ховаючись за офіційною пропагандою, за «Все идет по плану» від божевілля.

Глобальний Південь вірить у російську силу. От в Індії переконані, що Росія під час війни стала тільки сильнішою. Да що там та Індія – от українці змагаються один з одним у тому, хто придумає більш принизливий термін для НАТО, яке, чомусь, не починає Третю Світову через беспілотнік.

А значить Путін буде продовжувати. Наче нічого не відбувається. Ігноруючи реальність, бо йому дозволяють ігнорувати. Як економіка напередодні кризи. Коли всі роблять вигляд, що нічого не відбувається. Навіть якщо всі сигнали говорять, що свято не може тривати вічно. Але ж ніхто не прийде і не скаже банкіру з Сіліконової долини, що треба думати про ризики в той момент, коли всі думають про прибутки.

А значить ніхто не зупинить Путіна на його шляху самознищення. І він сам запустив цей процес. І можемо тільки сподіватися, що страх перед ним буде настільки сильний, що він разом із собою знищить і росію і ніхто не наважиться створити заколот, щоб розвернути той корабель.

Programs and sites solve various user tasks, so the process of creating an interface cannot be strictly regulated. However, the work of a UX/UI spe...
Останні новини
Економіка Росії починає розвалюватися – WSJ

Економіка Росії починає розвалюватися – WSJ

Через війну і введені проти Росії санкції економіка Росії починає зазнавати краху. Джерело: матеріал The Wall Street Journal Деталі: Видання зазначає, що перші місяці російського вторгнення в Україну минулого року спричинили зростання цін на нафту...

Українська правда

В Україні створили мапу таборів, в які окупанти депортують українських дітей.

З початку повномаштабного вторгнення військові російської армії вивозять українських дітей в росію та підконтрольні їм території. В Україні створили мапу таборів, в які направляють дітей з України.

UA.NEWS

ЗЕЛЕНСЬКИЙ готує важливий виступ / У США почався ВИРІШАЛЬНИЙ саміт.

ЗЕЛЕНСЬКИЙ готує важливий виступ / У США почався ВИРІШАЛЬНИЙ саміт.

Необхідність припинення війни в Україні та відновлення світового порядку стане однією з основних тем обговорення Саміту за демократію, який збирає цього тижня адміністрація Байдена. На саміті слово матиме і Володимир Зеленський з потужною промовою...

2

ПИОНТКОВСКИЙ: Завтра мы КОЕ-ЧТО узнаем! / КИТАЙ может закончить ВОЙНУ @Andrei_Piontkovsky.

ПИОНТКОВСКИЙ: Завтра мы КОЕ-ЧТО узнаем! / КИТАЙ может закончить ВОЙНУ @Andrei_Piontkovsky.

Китай, скорее всего, возмущен новым заявлением Путина о размещении ядерного тактического оружия в Беларуси. Интересно, что на фоне этого Макрон и Урсула фон дер Ляйен срочно уезжают в Пекин. На стриме у Марка Фейгина @FeyginLive Андрей Пионтковски...

2 55

Путинских олигархов КОШМАРЯТ / В Кремле большой РАСКОЛ – ОЛЕВСКИЙ.

Путинских олигархов КОШМАРЯТ / В Кремле большой РАСКОЛ – ОЛЕВСКИЙ.

Роскошь под санкциями. Путинские олигархи потеряли свои активы. Российский оппозиционный журналист и редактор The Insider Тимуром Олевским на стриме 24 канала прокомментировал слив тайного разговора о Путине. Читайте больше на сайте - Не пропусти ...

2

Лише подивіться! Це неймовірна робота артилерії #shorts.

Лише подивіться! Це неймовірна робота артилерії #shorts.

Не пропусти найоперативніші новини України та світу на Telegram:

ФЕЙГИН & ПИОНТКОВСКИЙ - КИТАЙ ненавидит Путина и Лукашенка / Си Цзиньпин закончит войну?.

ФЕЙГИН & ПИОНТКОВСКИЙ - КИТАЙ ненавидит Путина и Лукашенка / Си Цзиньпин закончит войну?.

Во время стрима @FeyginLive и Андрей Пионтковский @Andrei_Piontkovsky обсудили последние события вокруг войны в Украине, в частности новую ошибку Путина, отношения Китая, напуганность Лукашенко ядеркой и уверенное контрнаступление ВСУ. Читайте к т...

3

Нічого собі! Зеленський приїхав на кордон з Росією #shorts.

Нічого собі! Зеленський приїхав на кордон з Росією #shorts.

Не пропусти найоперативніші новини України та світу на Telegram: