Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

ФБР провело обшук в резиденції Трампа, він заявляє про злам сейфу.

Колишній президент США Дональд Трамп заявив, що ФБР обшукало його резиденцію Мар-а-Лаго, Флорида, і навіть зламало сейф.

Джерело : заява Трампа, джерела NYT, The Guardian

Дослівно : "Це темні часи для нашої нації, так як мій прекрасний будинок, Мар-А-Лаго в Палм-Біч, Флорида, в даний час знаходиться в облозі, зазнає набігів і окупований великою групою агентів ФБР. Нічого подібного ніколи не траплялося із президентом Сполучених Штатів… Цей неоголошений наліт на мій дім не був ні необхідним, ні доречним".

Деталі : Трамп назвав це "нападом радикальних демократів", які "відчайдушно не хочуть", щоб Трамп балотувався у президенти у 2024 році.

За словами джерел NYT, обшук пов’язаний з секретними документами, які Трамп привіз із собою до Мар-а-Лаго, покидаючи Білий дім. Трамп багато місяців затримував повернення 15 ящиків із матеріалами, про які запитували посадовці Національного архіву. У цих 15 ящиках, як пише NYT, були матеріали, які підпадають під дію Закону про президентські документи. Він вимагає, щоб усі документи та записи, що стосуються офіційних справ, здавалися до архіву. У ящиках були документи, сувеніри, подарунки та листи. Крім того, зазначається, що всередині була "секретна інформація щодо національної безпеки". Як пише The Guardian, існує кілька законів, які регулюють конфіденційну інформацію, у тому числі закон, згідно з яким видалення таких записів і зберігання їх у недозволеному місці вважається злочином, що карається позбавленням волі на строк до п’яти років.

NYT пише, що ФБР для отримання ордера на обшук потрібно було б переконати суддю в наявності ймовірної причини скоєння злочину, а для проведення обшуку в будинку колишнього президента майже напевно знадобився підпис вищих посадових осіб Бюро та Міністерства юстиції.

На момент обшуку Трамп перебував у районі Нью-Йорка.

Трамп відомий зокрема тим, що рвав офіційні матеріали , що призначалися для президентських архівів. Одна людина, знайома з його звичками, сказала, що серед них були секретні матеріали, які Трамп порвав на шматочки.

Кращі інструменти для створення інтерфейсу користувача, ці інструменти допоможуть вам зробити це швидше та ефективніше, позбавивши необхідності зно...
Останні новини

ISW прогнозує, як Росія може «переформулювати своє вторгнення в Україну».

Інститут вивчення війни (ISW) припускає, що Росія може "переформулювати своє вторгнення в Україну", а також дає оцінку псевдореферендумам на окупованих територіях. Джерело: ISW Деталі: Російська влада на окупованих територіях Херсонської, Запорізь...

Українська правда

Утечки на  «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Утечки на «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть  «досвідос»  – Іслам Бєлокієв.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть «досвідос» – Іслам Бєлокієв.

Іслам Бєлокієв, речник добровольчого чеченського батальйону ім. Шейха Мансура, блогер Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які пра...

Звернення Зеленського за 27 вересня

Звернення Зеленського за 27 вересня

Плач Александры 260922

Плач Александры 260922

Якщо путін визнає  «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Якщо путін визнає «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Сили оборони України звільнили Куп'янськ-Вузловий – одну з найбільших залізничних розв'язок Харківської області. Читати на сайті: