Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Зеленський розповів про деокуповані території і порадив мешканцям, як вони можуть допомогти ЗСУ.

Президент Володимир Зеленський повідомив, що з початку контрнаступу у вересні на сході ЗСУ уже звільнили близько 400 населених пунктів, і закликав жителів окупованих територій допомогти захисникам деокупувати ще більше українських міст і сіл.

Джерело : президент під час відеозвернення увечері 23 вересня

Пряма мова Зеленського : "Від початку активних дій на сході нашої держави у вересні вже звільнено близько 9 тисяч квадратних кілометрів території, близько 400 населених пунктів. Цього відчутного результату досягнуто й завдяки тому, що наші люди на тимчасово окупованій території нам допомагають. Робіть, будь ласка, все, щоб такої допомоги ставало більше".

Деталі: Президент закликав мешканців тимчасово окупованих територій передавати українським спецслужбам усі дані про організаторів псевдореферендумів, про російську мобілізацію і загалом про російську армію.

А також допомагати тим в окупованих районах, хто цього потребує: літнім людям, одиноким, родинам із дітьми.

"Україна повернеться на всю свою землю, і маємо зберегти там якнайбільше наших людей", – наголосив президент.

Зеленський також повідомив, що 23 вересня зенітники повітряних командувань "Схід" та "Південь" та протиповітряна оборона Військово-Морських сил знищили 8 російських безпілотників іранського виробництва.

Крім того, сили повітряного командування "Центр" збили на півдні України російський штурмовик і гвинтокрил.

Here are 10 practical recommendations and tips from Goldweb Solutions that we use in our practice.
Останні новини

Захід активно готується до застосування росією ядерної зброї проти України.

Поразка російських військ через успішний контрнаступ ЗСУ, довели російського диктатора владіміра путіна до відчаю і думок про готовність застосувати проти України ядерну зброю. США і країни НАТО готові або превентивно відвернути такий удар, або жо...

UA.NEWS

️путін втратив шанс! Він шукає вихід з війни – ЧАЛИЙ.

️путін втратив шанс! Він шукає вихід з війни – ЧАЛИЙ.

Надзвичайний і повноважний посол України у США у 2015 – 2019 роках Валерій Чалий в ефірі 24 каналу говорив про ядерний шантаж путіна, долю окупованих територій і протести в росії. Читайте до теми на сайті:

У Львові запрацювала мобільна майстерня протезування.

У Львові запрацювала мобільна майстерня протезування.

Внаслідок бойових дій, обстрілів та вибухів чимало українців мають серйозні травми та проблеми зі здоров'ям. Так, у Львові запустили мобільну майстерню протезування, аби надавати якісну допомогу й повертати нормальне життя постраждалим – як військ...

Що скаже путін у НОВОМУ ЗВЕРНЕННІ 30 вересня?

Що скаже путін у НОВОМУ ЗВЕРНЕННІ 30 вересня?

Надзвичайний і повноважний посол України у США у 2015 – 2019 роках Валерій Чалий про майбутнє звернення путіна Читайте до теми на сайті:

Звернення Зеленського за 26 вересня

Звернення Зеленського за 26 вересня

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні до українців вкотре говорив про російську мобілізацію. Глава держави наголосив, що російське командування просто нищить своїх же солдатів. Читати на сайті:

Активні протести в Дагестані! Навіть перекривають траси.

Активні протести в Дагестані! Навіть перекривають траси.

Залужний для Time:  «Треба було, щоб у рф думали, що ми тут куримо травку і сидимо у Facebook».

Залужний для Time: «Треба було, щоб у рф думали, що ми тут куримо травку і сидимо у Facebook».

Головнокомандувач Валерій Залужний - на обкладинці журналу Time. Жовтневий номер часопису вийшов під заголовком "Генерал. Всередині українського контрудару, який змінив хід війни". Журналісти намагаються розкрити постать українського Головнокоманд...