ВООЗ і ЄС передали Україні понад 100 кисневих концентраторів для лікарень, де лікують COVID-19.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

ВООЗ і ЄС передали Україні понад 100 кисневих концентраторів для лікарень, де лікують COVID-19 01

"Сьогодні ми можемо оголосити про факт поставки більше ніж 100 кисневих концентраторів, які надійшли завдяки фінансовій підтримці Європейського Союзу і були закуплені ВООЗ. Постачання даного устаткування буде спрямовано в 44 лікарні, які лікують пацієнтів з COVID-19, з метою допомоги хворим оговтатися від коронавірусу. Дані поставки охоплюють критично важливі потреби із забезпечення обладнанням в місця, які найбільше постраждати від COVID-19. І серед таких ми нараховуємо Львів, Чернівці, Харків, а також такі міста як Київ та Умань", - сказав Хабіхт.

ВООЗ і ЄС передали Україні понад 100 кисневих концентраторів для лікарень, де лікують COVID-19 02
ВООЗ і ЄС передали Україні понад 100 кисневих концентраторів для лікарень, де лікують COVID-19 03

Він додав, що кисневі концентратори були закуплені згідно з вимогами МОЗ до стандартів якості та безпеки щодо обладнання. Розподілом концентраторів буде займатися бюро ВООЗ в країні — згідно з потребами, які визначило Міністерство охорони здоров’я. Доставка кисневих концентраторів буде здійснена протягом 1-2 наступних днів.

Кисневі концентратори надають можливість неінвазивного способу насичення киснем пацієнтів з COVID-19. Киснева терапія наразі є одним з основних кроків в лікуванні пацієнтів з важким перебігом хвороби, у яких спостерігається низький рівень кисню в крові.

ВООЗ і ЄС передали Україні понад 100 кисневих концентраторів для лікарень, де лікують COVID-19 04
ВООЗ і ЄС передали Україні понад 100 кисневих концентраторів для лікарень, де лікують COVID-19 05

Як повідомив на брифінгу заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, уряд поставив за мету забезпечити 80% ліжкового фонду, який відведено для лікування хворих на COVID-19, централізованою подачею кисню.

"Сьогодні ми маємо 11 тисяч ліжок уже з підведеним киснем. На минулому тижні уряд прийняв рішення і спростив процедуру закупівлі послуг для проведення централізовано кисню в лікарні . В той же час ми розуміємо, що є ліжка, лікарні до яких досить тяжко, економічно невигідно проводити кисень. Тому будуть застосувати саме такі кисневі концентратори в таких місцях, де буде перебувати хворий з коронавірусною хворобою, і де йому також потрібна киснева терапія", - сказав Ляшко.

ВООЗ і ЄС передали Україні понад 100 кисневих концентраторів для лікарень, де лікують COVID-19 06

Обладнання було закуплене Європейським регіональним бюро ВООЗ за фінансування Європейського Союзу в рамках ініціативи "Солідарність заради здоров’я". Загальна вартість цієї поставки складає понад 78 000 євро. Загалом Європейський Союз виділив 190 млн євро для допомоги Україні в боротьбі з COVID-19.

У червні Європейський Союз та Всесвітня організація охорони здоров'я передали засоби індивідуального захисту для 50 медзакладів, які лікують пацієнтів з COVID-19 в Україні, зокрема, 50 тисяч медичних масок, 250 тисяч халатів, 125 тисяч респіраторів, 5 тисяч захисних щитків, а також 2,5 тисячі спеціальних окулярів. Також в межах ініціативи ЄС "Солідарність заради здоров’я" було проведено закупівлю обладнання та тестів для обласних лабораторних центрів України.

Новини по темі

Навчання «Об'єднані зусилля - 2020» на Миколаївщині розпочалися з висадки британсько-українського десанту.

На Миколаївщині почався перший етап навчань "Спільні зусилля" в рамках стратегічного командно-штабного навчання "Об'єднані зусилля - 2020".

5 14

Навчання «Об'єднані зусилля-2020» на Миколаївщині розпочалися з висадки британсько-українського десанту.

На Миколаївщині почався перший етап навчань "Спільні зусилля" в рамках стратегічного командно-штабного навчання "Об'єднані зусилля - 2020".

1 4

«Соціальний ліфт» , вірус корупції, команда Верещук. Свіжі від «Цензор.НЕТ»

Підбірка ФОТОжаб від "Цензор.НЕТ"

22 14

Антитерористичні навчання відбулися в Рубіжному на Луганщині.

У Рубіжному Луганської області відбулися планові антитерористичні тактико-спеціальні навчання Антитерористичного центру Служби безпеки України.

1

Міжнародні військові навчання Rapid Trident-2020 почалися у Львівській області.

4 тисячі військовослужбовців з 9 країн два тижні відпрацьовуватимуть планування і проведення операцій і вчитися протистояти гібридним формам військової агресії.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie