7 помилкових причин для звільнення

Finance.UA

Фінансові новини в Україні на проекті Finance.ua. Новинарний агрегатор фінансів в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та інших містах

https://news.finance.ua/ua/

Працівникам радять не поспішати з рішенням про звільнення. Варто проаналізувати, чи є суттєві причини для пошуку іншого місця.

Про це пише work.ua.

Не потрібно звільнятися, якщо:

  • Не влаштовує одне робоче завдання .

Керівник доручив вам виконання важливого проєкту. Ви працюєте понаднормово, перебуваєте у постійному стресі й не відчуваєте віддачі або заохочення.

“Якщо надто тяжко, поговоріть з керівником, дізнайтеся, чи може він надати допомогу або інші ресурси, щоб зменшити навантаження”, – радять автори публікації.

  • Начальник постійно критикує .

Давати зворотний зв’язок співробітникам щодо їхньої роботи — одна з функцій керівника. У конструктивних зауваженнях, які не порушують особистих кордонів, немає нічого поганого.

  • Не підвищують на посаді.

“Спершу подивіться на колег, яких підвищили, і побачите у них ті риси, котрих вам бракує. Згадайте, чи давали ви керівництву знати про свої досягнення: подавали звіт особистої ефективності, зустрічалися, щоб показати свої результати та успіхи. Щоб вас помітило керівництво, про себе треба нагадувати цифрами та фактами”, – кажуть експерти.

  • Є бажання працювати на себе .

“Якщо маєте ідею, прописаний план, як розвивати бізнес, то вам варто звільнитися та спробувати. Але слід пам’ятати, що власна справа вимагає ще більшої концентрації, відповідальності, ніж робота на когось.

  • Вам нудно, але ви нічого не робите .

Замість того щоб думати про пошук нової роботи лише тому, що вам нудно на нинішній, можна попросити колег та керівництво про додаткові завдання. Так ви більше не будете нудьгувати, отримаєте нові задачі та статус активного співробітника.

  • Ви думаєте, що скоро вас звільнять, і хочете випередити події .

“Якщо ви справді стурбовані вашим положенням у колективі, попросіть свого керівника про чесний відгук. Немає потреби вживати превентивні заходи без попереднього обговорення інших можливих варіантів”, – кажуть фахівці.

  • У вас розвинувся синдром самозванця .

Синдром самозванця — це коли людині здається, що вона не заслуговує на успіх, її навички та досвід недотягують до посади, яку вона обіймає.

Що робити в такому разі. Якщо ви вважаєте, що не в змозі виконувати роботу, повідомте про це керівництво та з’ясуйте, як потрібно діяти далі. Однак ви зобов’язані чесно поглянути на свої здібності та знання. Ви багато чого досягли. Якщо вважаєте, що для кращого виконання роботи потрібна додаткова освіта, дізнайтеся, чи може компанія оплатити майстер-клас, семінар, вебінар.

Хочу отримати гроші до зарплати 💸

Новини по темі

Facebook купила розробника платформи для спілкування з клієнтами за $1 млрд.

Найбільша у світі соціальна мережа Facebook оголосила про придбання Kustomer, стартапу-розробника платформи для управління відносинами з клієнтами.

2

У США здійснили першу масштабну поставку вакцини від COVID-19.

Вакцини від COVID-19 виробників Pfizer/BioNTech та Moderna ще не отримали офіційного дозволу, проте фармкомпанії та авіалінії вже готують потужності до поставок.

1

Ціни на паливо «підскочили» , чого чекати з початком зими.

Останній тиждень осені принесла автомобілістам дві новини: погану і добру.

3

Данилишин назвав причини девальвації гривні

Про це написав глава Ради Національного банку України(НБУ)Богдан Данилишин на своїй сторінці в Facebook.

2

В Україні запропонували відродити комунальну інспекцію.

Новий центральний орган виконавчої влади перевірятиме обґрунтованість тарифів на послуги ЖКГ

1

Українці наростили покупку іноземної валюти у листопаді.

За інформацією Національного банку України, в листопаді вітчизняні банки продали населенню 135 мільйонів доларів готівкової іноземної валюти. Вперше з початку року обсяги купівлі валюти українцями перевищив обсяги продажу. «У другій декаді листопа...

2 1

Міжбанк: до кінця дня курс просів завдяки спекулянтам.

1 грудня на валютному ринку пройшло в два етапи. На самому початку сесії відчувався ефект першого робочого дня місяця. Клієнти і банки вважалися, підводили підсумки листопада і лише до 11 години стали виходити на торги з основними обсягами своїх з...

1

В Україні почали активніше збирати податки

План з ПДВ за січень-листопад перевиконано на 53,5%.

1

В Україні з сьогоднішнього дня виросли страхові виплати.

Про це повідомляє прес-служба Фонду соціального страхування Украіни.

1

Підприємці підтримали Податковий комітет ВР в питанні поступового підвищення акцизу на ТВЕН.

Експерти Ради підприємців при КМУ закликають до поміркованої фіскальної політики в умовах коронакризи.

1