Розбомбити до "єдреної фені": Американська газета порадила Україні підірвати Кримський міст

АСН 2
Розбомбити до

Розбомбити до єдреної фені: Американська газета порадила Україні підірвати Кримський міст

Американське видання Washington Examiner порадило Україні підірвати Кримський міст, через що у російських чиновників стався напад істерії, передає АСН.

"Кримський міст — це обурлива образа авторитету української нації", пишуть американські журналісти в замітці від 16 травня. У ній вказується, що міст окупантів треба терміново підірвати, причому краще це зробити з повітря.

"Хоча ці дії ще більше спровокують Путіна і той, майже напевно зробить у відповідь заходи, цей міст є обурливою образою авторитету України як нації. Звичайно, з точки зору Путіна, незважаючи на банкрутство уряду, адже міст коштує мільярди доларів, він як би дає офіційне фізичне і психологічне привласнення території України Путіну", - пише видання.

На щастя, у України є кошти для нанесення повітряних ударів по мосту таким чином, щоб зробити його принаймні тимчасово непридатним для використання. Через його значну довжину повітряні сили України могли б вдарити по мосту, зменшуючи ризик жертв серед тих, хто його по ньому буде їхати.

Повітряні удари також служили б двом іншим цілям: привернення уваги до кумівства, яке замішане в цьому проекті - його будував улюблений друг Путіна олігарх Аркадій Ротенберг, а також - відкинуло б геть російські націоналістичні гасла, головна суть яких-перевага їх нації над іншими, пишуть американці.

Незважаючи на радість в Росії, аморальність вчинку цієї країни очевидна. Будь-яка держава, яка дозволяє вкрасти чужу територію, робить крок до вимирання, пише газета.

Тим часом в Совфеді Росії нервово відреагували на публікацію Washington Examiner. Член ради Ігор Морозов назвав це закликом до тероризму: «Це висловлювання терористичного характеру, воно заборонено, в тому числі і резолюцією Радбезу ООН. Росії треба дуже жорстко ставитися до подібних закликів, і СК повинен порушити кримінальну справу, для цього є відповідна стаття", - заявив російський чиновник.