Дихання лондонським повітрям схоже на куріння 160 сигарет на рік – дослідження.

Майже всі 25 районів із найбільш забрудненим повітрям розташовані в англійській столиці.

Дихання повітрям в найбільш забруднених районах Великої Британії так само погано, як куріння майже 160 сигарет на рік.

Про це йдеться у дослідженні благодійної організації British Heart Foundation, передає Daily Mail.

Благодійники зазначають, що якість повітря у найбруднішому районі Британії – Нью-Хемі у Східному Лондоні – у чотири рази гірша за найчистіші в країні Зовнішні Гебриди у Шотландії.

Майже всі 25 районів із найбільш забрудненим повітрям у Великій Британії розташовані в англійській столиці.

Отже, згідно з дослідженням, люди, які живуть у Нью-Хемі, дихають брудним повітрям, наче курять 159 сигарет на рік. Далі йдуть такі райони: Вестмінстер (157 сигарет), Кенсінгтон і Челсі (156), Іслінгтон (156), Уолтем Форест (156) та Хакні (155).

Читайте також:

Рівень CO2 у атмосфері сягнув небаченої в історії позначки. Що це означає для планети та здоров'я людей

Поза межами Лондона найбільш брудними районами були визнані Слоу у Беркширі (145 сигарет), Дартфорд у Кенті (144), Портсмут (142) та Медвей у Кенті (142).

Місцевості з найчистішим повітрям визнані сільські райони північної Шотландії: Зовнішні Гебриди (40 сигарет), Шетландські острови (43), Нагір'я (45), Оркней (46) та Аргілл та Буте (48).

Найбільш забруднені місця Великої Британії

The Daily Mail

British Heart Foundation зазначає, що забруднення у містах є надзвичайною ситуацією для здоров'я та закликав уряд запровадити більш жорсткі правила, щоб зменшити його.

Частинки забруднення можуть просочитися в організм і завдати небезпечних для життя пошкоджень, підвищують ризик інсульту та інфаркту та сприяють захворюванням легенів та раку.

Раніше спеціальний доповідач ООН з питань довкілля Девід Бойд заявив, що у світі від забруднення повітря щорічно помирає 7 млн осіб. За словами Бойда, забруднення повітря є "невидимим вбивцею", який щогодини забирає життя 800 осіб. Зазначається, що забруднення повітря є причиною респіраторних, інфекційних і серцевих захворювань, інсульту, раку легенів і ускладнень, пов'язаних з вагітністю. У дітей, які вдихають брудне повітря, все частіше проявляється астма, хронічна легенева недостатність, затримка росту, діабет, дитяче ожиріння і розумова відсталість.

Новини по темі

Макрон розповів про причини політичного зближення з Путіним.

Президент Франції переконаний, що в ситуації з Україною сторони перебувають "на шляху вирішення заморожених конфліктів".

У МЗС РФ не бачать прогресу після зміни влади в Україні.

Російське відомство традиційно зняло усю відповідальність з РФ та переклало її на Україну.

1

Японський міністр, який ошелешив заявою про свою декретну відпустку, став татом.

Держава почала активно запроваджувати програми декретних відпусток для чоловіків.

Покайся або помри: у Панамі релігійна секта вбила дітей та вагітну жінку в моторошному ритуалі.

Поліція знайшла тіла шести неповнолітніх та однієї дорослої жінки – усі вони належали до одного з корінних народів.

Трамп про Парнаса: «Я його зовсім не знаю, це великий обман» .

Президент США Дональд Трамп знову заявив, що не знає соратника свого адвоката Руді Джуліані - Льва Парнаса, який стверджує, що діяв в Україні від імені американського президента.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie