У Рівному на добровольцях тестуватимуть нову вакцину від Covid-19: скільки заплатять «піддослідним».

Вакцину від коронавірусу перевірять у трьох десятках українських клінік

У Рівному на базі колишньої поліклініки №2, що на вулиці Драгоманова, 7, проходить клінічне випробовування нової вакцини від Covid-19, до якого планують залучити 500 учасників. Про це пише «Рівне вечірнє».

Виробник препарату – Китай. Вакцина, як стверджують медики, умовно допущена до використання і перебуває на останньому етапі проходження перевірок.

Для того, щоб переконатися в її ефективності та безпечності, в 30 клініках різних міст України проводять дослідження на добровольцях. Кожного з вакцинованих супроводжуватиме лікар, який спостерігатиме за станом здоров'я пацієнта. Та й сам доброволець повинен вести щоденник і вести записи щодо свого самопочуття.

Участь у випробуванні оплачується: після першої дози вони отримають по 1300 гривень, а згодом учасників щеплять і другою дозою вакцини й заплатять ще 7 тис. гривень.

Також впродовж року ці люди зможуть робити безплатні ПЛР-тести. Вони будуть застраховані на рік і у разі виникнення проблем із здоров'ям їм передбачається компенсація. Максимальна – 30 тисяч доларів.

«У Рівному наша лікарня єдина, де проводять клінічні випробування цієї вакцини. Задля цього лікарі проходили спеціальне навчання від Міністерства охорони здоров’я, а медична сестра – від ВООЗ, і тепер вона відповідає за введення ін’єкцій і умови їхнього зберігання. Вакцинація здійснюється на добровільних засадах. Але є умови, за яких людина може бути не допущена до щеплення: якщо вона вже вакцинована, якщо не пройшло пів року з моменту того, як вона хворіла нкоронавірус, якщо має загострення хронічних хвороб чи вагітність», – розрповіла координаторка клінічних випробовувань у Рівному Оксана Штрімайтіс.

Нагадаємо, компанія Moderna обіцяє збільшити виробництво вакцини від коронавірусної інфекції, але формулу препарату не стане розкривати.


Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Ні трун, ні ліжок в лікарнях: Румунія потерпає від четвертої хвилі коронавірусу.

Ні трун, ні ліжок в лікарнях: Румунія потерпає від четвертої хвилі коронавірусу.

Смерть кожні 5-ть хвилин. Румунія зволікала із проведенням вакцинації від COVID-19, провалила кампанію і тепер має сумні наслідки. Бракує місць у лікарнях і трун для поховання небіжчиків. Дійшло навіть до запровадження комендантської години в окре...

Бюджет нових боргів чи кошторис інвестицій: Рада ухвалила за основу проєкт бюджету-2022.

Бюджет нових боргів чи кошторис інвестицій: Рада ухвалила за основу проєкт бюджету-2022.

Рада на пів кроку наблизилася до ухвалення держбюджету на 2022-ий. У середу депутати проголосували у першому читанні постанову бюджетного комітету, а далі зайшли у поправки, на розгляді яких наполягали в опозиції. Їх там понад 3 тисячі.Хоча спершу...

1 2

Без тепла та світла: з чим може зіткнутися Україна взимку через критично низькі запаси вугілля.

Без тепла та світла: з чим може зіткнутися Україна взимку через критично низькі запаси вугілля.

Запровадження надзвичайних заходів у енергетиці, які в окремих Областях запровадили місцеві органи влади, нічого критичного не означають, сказав прем'єр Шмигаль. Це лише дало змогу бюджетним організаціям та іншим споживачам газу за спрощеною проце...

Кухта проаналізував Держбюджет-2022: Пріоритет під час складання – медицина.

Кухта проаналізував Держбюджет-2022: Пріоритет під час складання – медицина.

Народні депутати в першому читанні підтримали проєкт Держбюджету на 2022 рік. Бюджет не кардинально перерозподіляє фінансові ресурси. Читати на сайті:

1

«Батько наш - Бандера» ! Ми їх знайшли! Хто почав флешмоб, що підпалив московію.

«Батько наш - Бандера» ! Ми їх знайшли! Хто почав флешмоб, що підпалив московію.

Патріотичний флешмоб заполонив українські соцмережі. Про Бандеру співають школярі, студенти, спортсмени та зірки. Одному з роликів навіть приписали виховну функцію ватної вчительки. Та виявилося, що пісня "Батько наш Бандера, Україна-мати" нічого ...

У  «Дії»  стався збій: через кількість запитів у роботі сервісу можуть бути проблеми - що робити.

У «Дії» стався збій: через кількість запитів у роботі сервісу можуть бути проблеми - що робити.

Користувачі державного сервісу "Дія" сьогодні відчули чималі незручності. Вкотре. Програма або не працювала, або ледь-ледь виявляла ознаки життя. А все через користувачів із червоних зон, повідомляють у службі технічної підтримки застосунку. Тисяч...