Львівські хірурги запроваджують новий сучасний метод лікування важких інфекцій живота.

Хірурги львівської Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги впроваджують у практику сучасний метод лікування важких хірургічних інфекцій черевної порожнини – метод вакуумного лікування інфекцій (ВАК-терапія). Його широко використовують у передових країнах світу для лікування вкрай важких інфекцій живота, які неможливо усунути однією операцією. У Львові цим методом пролікували вже трьох пацієнтів.

Як пояснив ZAXID.NET завідувач першого хірургічного відділення лікарні Гнат Герич, особливість цього методу лікування полягаєу тому, що він дозволяє лікувати хворих способом відкритого живота. Його застосовують тоді, коли пацієнта з важкою хірургічною інфекцією не можна вилікувати за одну операцію, а треба проводити декілька. Аби хворому не робити поетапних операцій і полішити ефективність лікування, застосовують ВАК-терапію.

«При вакуумному лікуванні у черевну порожнину встановлюється спеціальний апарат, всі внутрішні органи у всіх відділах повністю окутуються спеціальною плівкою з відповідними отворами. Також у черевну порожнину поміщається спеціальна губка, вкрита іонами срібла. Тоді живіт покривається ще декількома шарами спеціальних елементів і підключається до апарата негативного тиску. Апарат на деякий час створює негативний тиск, потім його послаблює, потім знову створює негативний тиск і робить це в автоматичному режимі. Це дуже важливий метод лікування, бо він дозволяє постійно видаляти інфіковану рідину, яка накопичується в черевній порожнині», – каже Гнат Герич.

За його словами, такий метод лікування можна застосовувати при гострому апендициті, який ускладнився дифузним перитонітом, прориві виразки, змертвінні кишки внаслідок тромбозу та інших захворюваннях черевної порожнини, які ускладнилися важким запаленням живота.

У Львові цей метод лікування важких хірургічних інфекцій черевної порожнини, як каже Гнат Герич, застосовують вперше. Ним у лікарні вже проліковано троє хворих і тепер «ставлять на потік» і будуть лікувати пацієнтів з важкими інфекціями живота.

Новини по темі

Чому знаменитий магазин «Океан» схожий на огидний тюнінгований автомобіль.

Чому знаменитий магазин «Океан» схожий на огидний тюнінгований автомобіль

Фестиваль науки і технологій «Наукові пікніки: Вакцина здорового глузду».

Фестиваль науки і технологій «Наукові пікніки: Вакцина здорового глузду»

Військовий комісар на Рівненщині привселюдно образив матір загиблого бійця.

Військовий комісар на Рівненщині привселюдно образив матір загиблого бійця

Веломарафон «Львівська Сотка. Осінь». Початок заїзду із пл. Ринок

Веломарафон «Львівська Сотка. Осінь»

Урочисте нагородження переможців конкурсу дитячих малюнків «Моя безпека».

Урочисте нагородження переможців конкурсу дитячих малюнків «Моя безпека»

1

Традиційний щотижневий Церемоніал підняття Державного Прапора України на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Традиційний щотижневий Церемоніал підняття Державного Прапора України на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні

День туризму у Львові. Різні локації міста

День туризму у Львові

Регіональне відкриття осередку «Української академії лідерства» у Львові та телеміст форуму «Бо ми — Україна!».

Регіональне відкриття осередку «Української академії лідерства» у Львові та телеміст форуму «Бо ми — Україна!»

Судове засідання щодо позову ПП «Клуб Пікассо» до заступника міського голови з питань розвитку про визнання його дій неправомірними.

Судове засідання щодо позову ПП «Клуб Пікассо» до заступника міського голови з питань розвитку про визнання його дій неправомірними

МОЗ оновило перелік країн «червоної» та «зеленої» карантинних зон.

МОЗ оновило перелік країн «червоної» та «зеленої» карантинних зон

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie