Молодь з Червонограду ознайомилась із роботою Львівської ОДА.

Сьогодні, 22 листопада, активна молодь із м. Червоноград знайомиться із діяльністю підприємств, установ та навчальних закладів Львова. Учасники – півсотні юнаків та дівчат з різних організацій - «Марійська дружина», «Віха», «Міське учнівське самоврядування», представники шкільних самоврядувань. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

Профорієнтаційний день молодь розпочала із знайомства із роботою Львівської ОДА. Про роботу структурних підрозділів їм розповіла заступник керівника апарату Оксана Томашук.

«У структурі Львівської облдержадміністрації 740 працівників, кожен з них відповідальний за свою сферу діяльності на обласному рівні. Це і питання охорони здоров’я, соціального захисту, освіти і науки, економічної політики, культури, дорожнього господарства, капітального будівництва та багато інших важливих напрямків» – зазначила Оксана Томашук.

Сьогодні учасники також відвідають Львівський обласний молодіжний центр, «Soft serve» та УКУ.

Зазначимо, що така поїздка відбувається вже втретє. Організатором заходу є Червоноградська міська рада спільно із підприємцями.

Новини по темі

Ніякого снігу: синоптики потішили прогнозом погоди в Україні.

У західних областях можуть пройти дощі

2 1

Якщо не буде Збройних Сил України, то і Незалежності не залишиться.

Хороша у нас Армія. Люблю її. Вітаю з Днем ЗСУ!!!

1 1

Рятівник людства? Вчені зробили дивну заяву про алкоголь.

Вони розповіли про мавп, які "вживали спирт"

1 1

Новости Крымнаша. Дякую вам, що в мене є можливість відчувати Україну поруч

Гоблин объявил 31 декабря в Крыму выходным днем, а субботу 28 декабря — рабочим. С барского плеча, так сказать

1 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie