Забудовнику ЖК Лідерсівський одеський ДАБК відмовився видавати дозволи.

Одеський ДАБК 11 лютого відмовився видати дозвіл на будівництво ЖК Лідерсівський на місці тенісних кортів на Лидерсівському бульварі, 7, 9.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, комісія відмовила забудовнику по кільком причинам. Перш за все, будівельна компанія мала подати звернення не в ДАБК Одеси, а в ДАБІ України, оскільки житловий комплекс відноситься до класу наслідків СС3. В майбутньому ЖК Лідерсівський проживатимуть більше 500 осіб, тому будівля відноситься до третього класу наслідків.

До замовників будівництва вирішила долучитися і будівельна компанія "Одессабуд", яка, власне, і будує дім. Тобто тепер офіційно числяться три фірми-забудовника – це "Спорт-Сервіс", "Лідер-Парк" і "Одессабуд". На розгляд комісії ні фірма "Спорт-Сервіс", ні фірма "Одессабуд" не надали копії договору оренди на земельну ділянку. Крім цього, компанія "Одессабуд" не надала документи, на підставі яких вона раптово стала замовником будівництва. Також всі три забудовника не надали міському ДАБКу скан-копії всіх сторінок містобудівних умов і обмежень.

Крім того, об'єкт раптово виріс на один поверх: у містобудах чітко прописано, що допустима гранична висота будинку не має перевищувати 21,3 метра (7 поверхів), водночас у планах поверхів і фасадів, які подав замовник, вказана висота 24,1 метра (8 поверхів).

Згідно з повідомленнями, незважаючи на відсутність дозволів будівництво комплексу продовжує будуватися. ЗМІ також називають реальним власником будівельної компанії "ОдессаБуд" депутата Одеської міської ради від партії "Довіряй Справам" Андрія Кисловського, при цьому офіційно в бенефіціарах числиться його мати Раїса Кисловська.

ЖК Лідерсівський
nerukhomi.ua

Як повідомляли НЕРУХОМІ, Приморський райсуд Одеси дозволив вести будівництво ЖК Лідерсівський, повністю відмовивши в задоволенні клопотання. Одесити звернулися до суду, вимагаючи від забудовника ОдесаБуд привести будівельно-технічну документацію відповідно до будівельних норм і правил, а також скасувати реєстрацію про повідомлення про початок будівельних робіт. Також суд просили заборонити проводити зараз підготовчі та будівельні роботи на об'єкті, однак суддя був іншої думки.

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
Як діяти, якщо COVID-19 спіткав за кордоном: екстримальний досвід українських мандрівників.

Як діяти, якщо COVID-19 спіткав за кордоном: екстримальний досвід українських мандрівників.

Хоча процес вакцинації в Україні стартував лише минулого тижня, це аж ніяк не стримує українських мандрівників від поїздок за кордон. Туроператори кажуть, що два перші місяці року за кількістю туристів були схожі на докарантинний період 2020-го. П...

Якщо у діряве відро додати води, від цього воно продуктивнішим не стане. про МОЗ.

Якщо у діряве відро додати води, від цього воно продуктивнішим не стане. про МОЗ.

Провладні сили часто маніпулюють темою реформи МОЗу. Під час програми "Політклуб" знову зазвучав темник, що в медицині був повний колапс, коли "нові обличчя" прийшли до влади. На цю нісенітницю зреагували експерти якраз із медичної сфери. І швидко...

2

050321 Строительство дома в Канаде. Начало создания каркаса дома. Framing in the rain

050321 Строительство дома в Канаде. Начало создания каркаса дома. Framing in the rain

День1 День1 День 2 День 3 День 4-5 День 6-7 День 9-10 День 10-11 День 12-14 День 15-17 День 18 День 19-26 День 27-32 День 33 День 34-42 День фундамента 2021 год эпизод антиКрым Гидроизоляция Фундамента Гидроизоляция Фундамента продолжение Засыпка ...

Чи були шанси захистити Крим від окупації

Чи були шанси захистити Крим від окупації

У березні 2014 року проукраїнські активісти організували низку мирних акцій. Під час кримського спротиву напередодні невизнаного "референдуму" під дулами російських солдатів – події розгортались дуже швидко. Читати на сайті:

Як Росії вдалось захопити Крим, Pro новини, 5 березня.

Як Росії вдалось захопити Крим, Pro новини, 5 березня.

У випуску програми "Pro новини" за 5 березня – днями минають 7 роковини від окупації Криму Росією; В Україні взялися публічно щепити відомих осіб від коронавірусу; США впровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського. Читати на сайті:

Насміхався, бо розмовляла українською: у Миколаєві відвідувач влаштував скандал через мову.

Насміхався, бо розмовляла українською: у Миколаєві відвідувач влаштував скандал через мову.

І знову мовний скандал. В одній із миколаївських кав'ярень відвідувач влаштував скандал через те, що до нього звернулися українською мовою. Знущався з баристи, довів дівчину до сліз, але пояснити суть своїх претензій власникам закладу так і не змі...

1 91