Складено список найбезпечніших країн для туристів

Finance.UA 9
Складено список найбезпечніших країн для туристів

Держдепартамент США склав рейтинг країн, до яких можна безпечно подорожувати. Всі країни світу були розділені на чотири категорії. При цьому туристам відразу ж порадили уникати Росії.

У першій групі знаходяться держави, в яких достатньо дотримуватися стандартних заходів безпеки. Серед них – Австрія, Канада, Швейцарія, скандинавські країни, всі східноєвропейські держави Євросоюзу і багато колишніх республік СРСР.

До другої групи, де необхідна підвищена обережність, потрапили Німеччина, Велика Британія, Франція і Україна. Також в цій групі знаходяться Бразилія, Індія, Китай, Саудівська Аравія.

Подорожувати в держави третьої групи, куди потрапили Росія, Венесуела, Куба, Нігер, Судан, Пакистан, Туреччина влада США не рекомендує. Росія в цьому списку опинилася через терористів, а також те, що американські громадяни там піддаються різним утискам.

Туристів, які їдуть в країни четвертої групи, неминуче чекають проблеми і нерідко смерть. До цих країн американська влада віднесла Афганістан, Ірак, Іран, Лівію, Північну Корею, Сирію, Сомалі і низку інших держав.

Раніше Всесвітній економічний форум опублікував щорічний рейтинг найменш безпечних країн для туристів. Україна в ньому потрапила в топ-10 найнебезпечніших країн світу. А в складеному експертами Світового економічного форуму рейтингу країн за рівнем організованої злочинності Україна посіла 113 місце з 137 країн, розташувавшись між Угандою, розміщеною на 112 рядку рейтингу, і Тринідадом і Тобаго – на 114-му.

Раніше в ООН розповіли, що Україна посіла перше місце в світі за кількістю загиблих людей в результаті вибухів мін. Про це заявив гуманітарний координатор системи ООН в Україні Ніл Вокер.