У Великій Британії живцем спалили  іноземця, який був волонтером в АТО

5 канал 6
У Великій Британії живцем спалили  іноземця, який був волонтером в АТО

У Британії вбили 33-річного Мікуса Альпса, бійця 8-го окремого батальйону "Української добровольчої армії" з позивним "Мік". Про це повідомляється на сторінці батальйону у соціальній мережі Facebook.

"В центрі Європи – на островах Британії Гернсі – сталось вбивство бійця 8-го окремого батальйону "Української добровольчої армії" друга "Міка", що був добровольцем в складі батальйону протягом останніх двох років. Катували, вбили, прив'язали та спалили у машині, яку "Мік" віз для військових потреб батальйону", – йдеться у повідомленні.

У свою чергу комбат батальйону з позивним "Червень" зауважив: "Він допомагав нам, воював із нами, днями я мав зустріти його на кордоні – "Мік" віз машину, броніки, термобілизну. Не маю сумнівів, що то зробили московити. "Мік" неодноразово говорив, що йому погрожували за його участь в україно-московській війні".

Додамо, що на сторінці місцевої поліції у Facebook повідомляється, що 8 січня на острові було знайдено згорілий автомобіль з останками людини. Водночас зазначається, що поліція розшукує 33-річного Мікуса Альпса, про зникнення якого стало відомо 10 січня, останній раз його бачили 8 січня. У поліції не виключають, що два випадки пов'язані між собою.

Як повідомляв 5.UA, 12 січня 2018 року у Львові помер молодий волонтер Андрій Бойко.

Дивіться також фотогалерею за темою: