«Ми повинні втрутитися» : депутати країн ЄС виступили з заявою через стан Навального.

Десятки депутатів Європарламенту та парламентів окремих країн ЄС оприлюднили спільне звернення у зв’язку зі станом ув’язненого російського опозиціонера Алєксєя Навального.

Текст звернення опублікував у тому числі Андрюс Кубіліус, європарламентар від Литви, пише "Європейська правда".

Загалом під заявою підписалися понад 70 парламентарів з Литви, Латвії, Естонії, Чехії, Польщі, Угорщини, Румунії, Франції, Іспанії, Німеччини, Данії, Словенії, Словаччини, Болгарії, Австрії та Бельгії.

Парламентарі пишуть, що стурбовані і шоковані останніми новинами про стан Навального, який страждає від сильного болю у спині та частково втратив чутливість ніг.

Вони нагадують, що лише 6 місяців тому він вижив після спроби отруєння нервово-паралітичною речовиною, що має тривалі наслідки для його здоров’я. Депутати зазначають, що у в’язниці йому систематично відмовляють у наданні медичної допомоги і не дають спати, зумисно піднімаючи його щогодини, що прирівнюється до тортур - у зв’язку з чим Навальний оголосив голодування.

"Влада РФ та її спецслужби намагалися вбити Алєксєя Навального минулого серпня. Вони зараз можуть намагатися зробити те саме у повільніший, ще більш цинічний спосіб", - наголошують депутати.

Вони нагадують, що отруєння опозиціонера нервово-паралітичною речовиною "Новічок", забороненою хімічною зброєю, підтвердили три спеціалізовані лабораторії - у Німеччині, Франції та Швеції, та що після цього низка західних лідерів висловлювали Навальному свою підтримку.

"Ми повинні втрутитися знову. Ми закликаємо Росію негайно дозволити надання Алєксєю Навальному медичної допомоги та звільнити його. Ми закликаємо Раду ЄС та лідерів країн-членів звернутися до влади РФ і вимагати негайного звільнення Навального, з приводу чого є рішення Європейського суду з прав людини від лютого 2021 року. На додачу, ми вимагаємо від Ради ЄС уповноважити посла ЄС у Росії разом з партнерами з Британії, Канади й США відвідати в’язницю та зустрітися з Навальним", - заявляють вони.

Депутати наголошують, що якщо не втрутитися, Навальний може загинути так само, як свого часу Сєргєй Магнітський, на честь якого названий санкційний механізм ЄС за порушення прав людини.

Нагадаємо, 3 лютого російський суд засудив Навального до 3,5 років виправної колонії загального режиму. 28 лютого Навального перевезли до виправної колонії у Володимирській області.

У березні адвокати заявили про стрімке погіршення його стану здоров’я . За їх словами, Навальний відчуває сильні болі в спині та у правій нозі, яка у нього практично не діє. Його оглядав тюремний невролог, також політику зробили МРТ, проте діагноз і результати обстеження досі невідомі.

31 березня Навальний оголосив голодування , вимагаючи пустити до нього лікаря.

Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Росія заявила про відведення військ від кордонів з Україною: реакція МЗС, експертів та українців.

Росія заявила про відведення військ від кордонів з Україною: реакція МЗС, експертів та українців.

Кремль розпочав відводити війська з окупованого Криму. Принаймні так зазначають у російському Міноборони. Оприлюднили і відео, де озброєння вантажать на кораблі. Водночас у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України «5 каналу» розп...

Лукашенко сказав, коли Росія і Білорусь завершать створення Союзної держави.

Лукашенко сказав, коли Росія і Білорусь завершать створення Союзної держави.

Росія і Білорусь можуть завершити створення Союзної держави. Залишилося одне нерозв'язане питання – об'єднання податкових систем. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

Целью Путина было заставить Байдена позвонить, – военный эксперт с РФ Гольц.

Целью Путина было заставить Байдена позвонить, – военный эксперт с РФ Гольц.

Путін спершу пригнав війська до кордону України, а потім їх відвів. Цим він домагався розмови з американським президентом Джо Байденом. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

Путін мріє про це, – Огризко розповів про можливе об'єднання Росії та Білорусі.

Путін мріє про це, – Огризко розповів про можливе об'єднання Росії та Білорусі.

Тема поглинання Білорусі Росією є для Володимира Путіна на першому місці. Однак самопроголошений президент Олександр Лукашенко цього не допустить. Читати на сайті:

Від шкідників та інфекцій: як лікують тисячолітній  «Дуб Залізняка»  на Черкащині.

Від шкідників та інфекцій: як лікують тисячолітній «Дуб Залізняка» на Черкащині.

Ліки для дуба. На Черкащині рятують тисячолітнє дерево. Велетень росте на території заповідника "Холодний Яр". Але щороку йому загрожують хвороби та шкідники, які дедалі більше вражають рослину. Як допомагають дубу вижити, розповість Яна Лимаренко...

Це був тролінг від Зеленського та удар нижче пояса, – Огризко про запрошення Путіна на Донбас.

Це був тролінг від Зеленського та удар нижче пояса, – Огризко про запрошення Путіна на Донбас.

Володимир Путін таки відреагував на пропозицію Володимира Зеленського про зустріч. Однак заявив, що на Донбас не поїде. Читати на сайті: