Стало відомо, де працюватиме колишній міністр іноземних справ Павло Клімкін.

Колишній міністр іноземних справ Павло Клімкін працюватиме в Українському інституті майбутнього. Про це йдеться у повідомленні від 16 січня на сайті організації.

"До команди Українського інституту майбутнього (UIF) приєднався український політик, дипломат, а також міністр закордонних справ України 2014-2019 рр. Павло Клімкін. Він керуватиме Програмою європейських, регіональних та російських досліджень, яку UIF запроваджує з січня цього року", – зазначається у повідомленні.

Метою цієї програми буде системне моделювання викликів, що постають перед Україною у сферах безпеки та зовнішньої політики, підготовка сценаріїв і стратегічних рекомендацій щодо менеджменту існуючих та потенційних ризиків для політичних і бізнесових кіл.

Напрямки досліджень – протидія агресії РФ проти України, Чорноморська безпека, позиціонування України в регіоні Центральної і Східної Європи та комплексна інтеграція в європейський та трансатлантичний простір.

У своїх дослідженнях Програма покладатиметься як на власну команду експертів, які мають багаторічний досвід у сферах безпеки та зовнішньої політики, так і взаємодію з провідними світовими дослідницькими центрами, неурядовими організаціями й представниками бізнесової спільноти.

Як повідомляв 5.UA, прогнозованими, через це такими, що викликають тривогу, назвав результати Нормандського саміту ексміністр закордонних справ Павло Клімкін.

Новини по темі

У Мін'юсті ініціюють заборону партій Медведчука і Шарія.

Таке рішення ухвалила Громадська рада Мін'юсту 12 серпня

Потисніть віртуально руку Петру Олексійовичу

Нам можуть не подобатися кандидати, ми незадоволені партіями чи програмами, але кожен українець у глибині душі знає. Якщо йому вперіщить вожжа під хвіст, він знайде спосіб зайти у виборчий процес. Хоч самострілом, хоч від партії, вгативши на це по...

1 1

У Мін'юсті ініціюють процес заборони діяльності партій ОПЗЖ та Шарія.

30 липня українські патріотичні організації офіційно звернулися до Громадської ради при Міністерстві юстиції із вимогою анулювати реєстрацію двох партій.

1

У Вітебську визнали фальсифікацію на користь Лукашенка.

У Вітебську голова дільничної виборчої комісії №25 Сергій Питаленко визнав підробку результатів голосування на президентських виборах на користь чинного президента Олександра Лукашенка.На відповідній дільниці перемогла опонентка Лукашенка - Світла...

1

Війна в Донбасі не може бути завершена за рахунок суверенітету - РНБО.

Данілов зазначив, що вже 16-й день пішов, як на фронті діє перемир'я

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie