Стало відомо, де працюватиме колишній міністр іноземних справ Павло Клімкін.

Колишній міністр іноземних справ Павло Клімкін працюватиме в Українському інституті майбутнього. Про це йдеться у повідомленні від 16 січня на сайті організації.

"До команди Українського інституту майбутнього (UIF) приєднався український політик, дипломат, а також міністр закордонних справ України 2014-2019 рр. Павло Клімкін. Він керуватиме Програмою європейських, регіональних та російських досліджень, яку UIF запроваджує з січня цього року", – зазначається у повідомленні.

Метою цієї програми буде системне моделювання викликів, що постають перед Україною у сферах безпеки та зовнішньої політики, підготовка сценаріїв і стратегічних рекомендацій щодо менеджменту існуючих та потенційних ризиків для політичних і бізнесових кіл.

Напрямки досліджень – протидія агресії РФ проти України, Чорноморська безпека, позиціонування України в регіоні Центральної і Східної Європи та комплексна інтеграція в європейський та трансатлантичний простір.

У своїх дослідженнях Програма покладатиметься як на власну команду експертів, які мають багаторічний досвід у сферах безпеки та зовнішньої політики, так і взаємодію з провідними світовими дослідницькими центрами, неурядовими організаціями й представниками бізнесової спільноти.

Як повідомляв 5.UA, прогнозованими, через це такими, що викликають тривогу, назвав результати Нормандського саміту ексміністр закордонних справ Павло Клімкін.

Новини по темі

Скандальна Штепа знову зібралася в мери Слов’янська.

Ексочільниця міста вважає, що зуміє зареєструватися на виборах.

1 1

Штепа заявила, що знову балотуватиметься в мери Слов'янська.

Колишня міська голова Слов'янська Неля Штепа, яку звинувачують у зазіханні на територіальну цілісність України, планує балотуватися на цю посаду знову.

1

«Слуга народу» запропонував скоротити час розгляду невідкладних законопроектів.

У Верховній Раді зареєстрований законопроект № 2796, яким пропонується скоротити час розгляду на пленарному засіданні невідкладних законопроектів у другому читанні.

2

Підозрювана в сепаратизмі Штепа оголосила про участь у виборах мера Слов’янська.

Підозрювана в сепаратизмі Неля Штепа, яка очолювала міськраду Слов’янська Донецької області в 2010—2014 роках, оголосила про намір знову балотуватися в мери.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie