АРМА заявляє про погрози і залякування

Агентство з розшуку та менеджменту активів заявляє, що тиск на його співробітників стає все агресивнішим і чиниться більш жорсткими методами.

Джерело: АРМА у Facebook

Дослівно: "Тривають погрози фізичним насильством щодо керівництва та працівників АРМА, акції залякування влаштовуються безпосередньо за місцем проживання їх сімей та членів родин. При цьому організатори злочинних заходів діють у виражено брутальній формі, намагаючись створити атмосферу постійного страху у професійному та приватному житті представників агентства".

Деталі : В АРМА кажуть, що під їхнім офісом періодично з’являються провокатори, які скандують дискредитаційні гасла та поширюють завідомо неправдиву інформацію про роботу органу.

Також, за їхніми словами у ЗМІ поширюється провокативна інформація, а до дискредитаційної кампанії долучаються деякі політики, які вдаються до публічних звинувачень посадовців АРМА в незаконних діях на підставі сфальсифікованих відомостей і нічим не підтверджених припущень.

Зазначається також, що треті особи намагаються залякати АРМА можливістю притягнення працівників органу до кримінальної відповідальності, проведенням обшуків та іншими діями з боку правоохоронних органів.

Конкретних прикладів агентство не наводить.

АРМА наголошує, що подібний вплив на державний орган зі спеціальним статусом є неприпустимим та закликає правоохоронні органи невідкладно провести об’єктивне розслідування всіх інцидентів і захистити фізичну безпеку його співробітників.

Що передувало : Невідомі розбили вікна в авто і облили кров'ю під'їзд особам з керівництва АРМА, відповідального за прийняття рішень.

Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Новини по темі

Шмигаль назвав 5 ключових пунктів у роботі з МВФ

Прем'єр Денис Шмигаль заявив, що лишилось 5 ключових пунктів в роботі з МВФ, за його словами, до червня планується підписання staff level agreement, щоб потім транш кредиту схвалила Рада директорів МВФ.

Українська правда

Журналісти нарахували у родичів Кернеса активів на 1,3 млрд гривень.

Родина харківського ексмера Геннадія Кернеса – цивільна дружина Оксана Гайсинська та її син Родіон - володіють нерухомістю на 1,3 млрд гривень. Водночас сам Кернес не декларував жодної нерухомості у власності.

Українська правда

У Львові повідомили про замінування облдержадміністрації.

У Львові повідомили про замінування облдержадміністрації.

З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

1

Помста за кума. Як Кремль кидає  «отвєтку»  війною - Без цензури

Помста за кума. Як Кремль кидає «отвєтку» війною - Без цензури

Як Путін мститься за санкції проти Медведчука і перетворює Зеленського на Порошенка? Сьогодні у свіжому "Без цензури" із Богданом Буткевичем. Одразу після рішення Володимира Зеленського атакувати Віктора Медведчука "Без цензури" прогнозував – Путі...

2 1

Фото Марсу з майбутнього та колісниця з минулого, Science блог, 4 березня 2021.

Фото Марсу з майбутнього та колісниця з минулого, Science блог, 4 березня 2021.

У свіжому випуску Science за 4 березня – марсохід NASA Perseverance за 2 тижні своєї робити надіслав понад 6 тисяч фото Марсу. Під час археологічних розкопок в італійських Помпеях, науковці знайшли велику чотириколісну церемоніальну колісницю. 24 ...

Львівський патрульний застрелився одразу після шикування: деталі.

Львівський патрульний застрелився одразу після шикування: деталі.

Поліцейський вранці заступав на зміну. Він отримав зброю, зайшов у біотуалет на території управління патрульної поліції Львівщини, де вистрелив собі в голову. Відомо, що чоловік був родом з Волині З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися...

Чи буде нинішнє покоління жити за перемоги судової реформи -  «Час Ч».

Чи буде нинішнє покоління жити за перемоги судової реформи - «Час Ч».

Чи буде нинішнє покоління жити за перемоги судової реформи? Міністерство охорони здоров’я, як вірус, та чому пертворилося на найбільшого антивакцинатора? Про це і не тільки Романа Чайка запитає Ірину Шибу - виконавчу директорку фундації Dejure. Не...

1

Окупанти не готові до масштабних дій на Донбасі, – Жданов.

Окупанти не готові до масштабних дій на Донбасі, – Жданов.

Останнім часом є надзвичайно багато провокацій з боку ворога, а також обстрілів, через які гинуть та отримують поранення наші армійці. Зараз російські окупанти готуються до обстрілів. Читати на сайті:

2 4