Без збільшення виплат населенню недоречно говорити про підвищення тарифу на електроенергію.

Тимчасова виконувачка обов'язків міністра енергетики України Ольга Буславець в інтерв'ю Радіо Свобода повідомила, що тарифи на електроенергію для населення підвищуватися гн будуть, інформує Цензор.НЕТ.

"Я хочу заспокоїти наше населення, яке має затверджений тариф на електроенергію. Він незмінний вже з 2017 року. І, як вже неодноразово наголошував прем’єр-міністр, ніхто не готує рішення щодо підвищення цього тарифу", – запевнила вона.

На припущення, що причиною цього є близькі місцеві вибори, які відбудуться в час значного падіння рейтингів владної партії "Слуга народу", Буславець відповіла так: "Я думаю, що навіть не тому, що вибори. Без підвищення соціального захисту людей, без підвищення, можливо, прожиткового мінімуму та пенсій, мабуть, недоречно сьогодні говорити про підвищення тарифу для населення".

Читайте на "Цензор.НЕТ": Недоінвестування українських електромереж - 17,5 млрд доларів, що призводить до їхньої критичної зношеності, - ДП "Укрпромзовнішекспертиза"

При цьому вона наголосила, що її слова стосуються саме тарифів для населення: "Що стосується всіх інших споживачів, на нашому ринку є різні сегменти. Ринок двосторонніх договорів – там своє формування ціни. У нас є ринок "на добу наперед". Це так звана біржа, на якій формуються індикативні ціни. Є інші сегменти, які формують загальний мікс вартості електроенергії для непобутових споживачів. Я за ринкові правила, щоб ціна на ринку формувалася таким чином, щоб вона відповідала сьогоднішньому попиту і пропозиції".

Видання зазначає, що міністр фінансів України Сергій Марченко теж днями заявляв, що Міжнародний валютний фонд підтримує ініціативи уряду в питанні тарифів на газ і електроенергію і в рамках програми stand-by питання тарифів не порушують.

"Питання прозорого тарифоутворення завжди були предметом інтересу МВФ. Але зараз ми бачимо з боку МВФ підтримку ініціатив уряду у цьому питанні", – сказав Марченко.

Новини по темі

Керівництво «Укроборонпрому» і вся команда, яка працювала там останній рік, будуть замінені.

Керівництво та менеджмент державного концерну "Укроборонпром" змінять найближчим часом.

1

Верещук поддерживает развитие персонального электротранспорта в Киеве.

В конфликте сервиса аренды электросамокатов с Кличко, кандидат встала на сторону инноваций

1

Уряд підтримав законопроект про виведення з обігу паспортів-книжечок.

Нові паспорти будуть видавати тільки у формі пластикових карт.

1

Майже 170 тисяч білорусів підписали петицію про відставку Лукашенка.

Наразі петицію вже підписало 167 934 людей

1

«Слуга народу» проведе позачерговий з'їзд 29 серпня.

Партія "Слуга народу" визначилася з датою проведення позачергового з'їзду, повідомив народний депутат однойменної фракції Олександр Качура.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie