Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

«Іди в шахту попрацюй» : зірка «Місця під сонцем» Кузнєцов розповів про закулісся акторської кар'єри.

25 жовтня в 21:00 на телеканалі "Україна" відбудеться прем'єра серіалу "Місце під сонцем". У гостросюжетній мелодрамі герої зіткнуться зі зрадою та великими аферами.

Актор Кирило Кузнєцов , який зіграв одну з головних ролей, розповів OBOZREVATEL про свого героя, чому постійно займається спортом, яку важливу пораду використовує в житті і як ставиться до любовного трикутника.

– Кирило, чим вас зацікавив персонаж, якого ви граєте в серіалі "Місце під сонцем"?

– На шляху Олексія зустрічається багато перешкод, які він долає. А ось гідно чи ні – це вже вирішувати глядачам. У нього непроста доля, мені дуже цікаво "копатися" в персонажі, шукати щось спільне з ним і в чомусь не погоджуватися. Буває так, що я розмірковую над тим, як би мені довелося вчинити, якби я опинився в реальному житті на його місці.

Кузнєцову було цікаво "покопатися" в свого персонажа "Місця під сонцем"

– У вас майже немає вихідних, але ви все одно знаходите час на спорт. В одному з ваших дописів навіть прописана чітка система вправ. Чому фізична активність мало не на першому місці?

– Для акторів заняття спортом – необхідна частина професії, тому що дуже важливо постійно бути в тонусі. Але для мене це вже і частина мого життя. Я не можу без спорту.

Раніше виходило досить активно займатися різними видами, а зараз через брак часу я постійно вожу з собою упори для віджимань, силові гумки та еспандери. Вони у мене завжди з собою в сумці. Коли її просвічують в аеропорту, то співробітники аеропорту завжди дивуються: "Що у вас там за гума і труби лежать?". І кожен раз я показую, що це мої тренажери.

Кирило Кузнєцов вважає, що для акторів заняття спортом – необхідна частина професії

– Вам доводиться змушувати себе займатися спортом?

– Звісно! (Посміхається). Адже я жива людина: іноді втомлююся, та й лінь часом підступає. Але все-таки треба себе переборювати. До того ж заняття спортом не віднімають багато часу. На насправді не більше, ніж погортати стрічку в інстаграмі.

З ранку завжди можна знайти 30 хвилин. Причому цього часу для інтенсивного тренування цілком достатньо. Ви будете в хорошій формі й в тонусі. Я намагаюся займатися кожен день. Іноді змушую себе, іноді з задоволенням виконую вправи. По-різному буває.

Кузнєцов намагається займатися спортом кожен день

– Ви навіть займаєтеся в залі завжди з навушниками. Що слухаєте?

– Можна сказати, що я меломан (Посміхається). Мені подобається займатися під музику. У навушниках грає все що завгодно, починаючи від групи "Руки вгору" і закінчуючи Rammstein або Depeche Mode. У мене великий розкид в цьому плані.

– Деякі публічні люди часом кажуть в інтерв'ю, що робота сильно вимотує.

– Не вірте. Це таке лукавство. Скільки талановитих людей сьогодні сидить без роботи. Наприклад, в трупі мого театру 80 осіб, а знімаються в кіно, на жаль, зовсім небагато. Це щастя, коли актор має попит і у нього є робота як у театрі, так і в кіно.

Актор зізнався, що його робота не вимотує, а, навпаки, приносить щастя

Коли я чую від своїх публічних колег по цеху, що вони втомилися або вимоталися, так і хочеться сказати: "Дитино, йди в шахту попрацюй або на будь-яку іншу роботу". Взагалі, це дуже поширене в нашій професії – жалість до себе. Адже всі ми – невизнані генії. (Сміється.)

– В одному з дописів ви згадали Юрія Борисовича Ільяшевського, написавши з великої літери, що він "Друг, Наставник, Учитель, Великий Педагог". Яке найголовніше напуття ви отримали від нього?

– На жаль, Юрій Борисович помер 30 травня цього року. Він великий педагог, наставник і друг. Ми з ним дійсно були друзями. І найголовніше, що я від нього взяв, навіть з точки зору професії, так це універсальну фразу "щоб що".

Кузнєцов розкрив свій головний акторський секрет

Не тільки в акторській професії, а й у житті варто задавати собі просте запитання: "Щоб що?". І відповідаючи на нього, часом відкриваєш дивовижні речі. Наприклад, якщо ви в чомусь сумніваєтеся, згадайте цю фразу і спробуйте відповісти гранично чесно самому собі. Тоді багато проблем здадуться досить простими або якісь ситуації самі собою вирішаться.

Я думаю, це найголовніше, що мені дісталося від Юрія Борисовича. Звичайно, ще багато акторських секретів, яких я не розкрию! (Посміхається) Хіба що, коли пізніше буду викладати у ВНЗ.

Актор часто задає собі питання "щоб що?"

– Можете навести приклад з життя, коли ви скористалися фразою "щоб що"?

– Ох! У нас тоді однозначно затягнеться інтерв'ю! (Посміхається). Я постійно задаю собі це питання. З боку може здатися, що я завжди впевнений у собі та знаю, як правильно вчинити. Але бувають різні ситуації, коли і сумніваєшся, і не відразу знаходиш правильне рішення. У такі моменти я згадую фразу свого педагога. Вона мені дійсно допомагає.

Кирило Кузнєцов не завжди впевнений у собі і часом сумнівається в різних ситуаціях

– Як на екрані, так і в реальному житті є місце любовним трикутникам. На ваш погляд, чому вони виникають?

– Любов – це те почуття, яке не має пояснень. Вона парадоксальна: може бути жорстокою, несправедливою і нерозділеного. Тому і з'являються любовні трикутники. Це почуття нікого не щадить. Його неможливо виразити в одному реченні. І, на превелике щастя, людина ніколи не відповість, що таке любов. Але при цьому вона прекрасна.

OBOZREVATEL раніше публікував інтерв'ю:

Новини по темі
Рішення лежить на столі, – Кулеба про наступ Росії на Україну.

Рішення лежить на столі, – Кулеба про наступ Росії на Україну.

~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram – #24Канал

Уераїна буде оскаржувати сертифікацію Північного потоку-2.

Уераїна буде оскаржувати сертифікацію Північного потоку-2.

Україна готується до оскарження сертифікації Північного потоку-2, Про це заявив глава Нафтогазу Юрій Вітренко. Наших представників залучили до процесу і українські посадовці отримали доступ до документації, поданої Газпромом. ~ Підписатись на Вєст...

«Скляна клітка» для президента Мілоша Земана – Чехія отримала новий уряд.

«Скляна клітка» для президента Мілоша Земана – Чехія отримала новий уряд.

Прага – У Чехії добігає кінця довготривала історія із призначенням нового уряду. Після перемоги на парламентських виборах опозиційного блоку партій «Разом» на чолі із Петром Фіалою, формування нового уряду було ускладнено хворобою президента Чехії...

Депутати збираються розглянути  «антиахметівський»  законопроєкт: що він передбачає / включення.

Депутати збираються розглянути «антиахметівський» законопроєкт: що він передбачає / включення.

Так званий "антиахметівський" законопроєкт планують розглянути у другому читанні народні обранці. У документі зазначено про збільшення податків на видобуток руди. Народні обранці вже не раз переносили його розгляд. Які шанси ухвалити сьогодні - ро...

У Туреччині негода: ураганний вітер повалив годинникову вежу.

У Туреччині негода: ураганний вітер повалив годинникову вежу.

~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram – #24Канал

СБУ відкрила про підготовку держперевороту в Україні.

СБУ відкрила про підготовку держперевороту в Україні.

~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram – #24Канал