В Україні планують збільшити штрафи за неправильне паркування авто – законопроєкт.

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, у якому пропонується збільшити штрафи водіям за порушення правил дорожнього руху. Про це йдеться на сайті парламенту.

"Законопроєкт спрямований на вдосконалення механізму притягнення до відповідальності осіб, які допустили порушення правил зупинки, стоянки транспортних засобів. Крім того, законопроєкт збільшує санкцію за відповідні правопорушення, а також санкцію за зупинку чи стоянку транспортних засобів на місцях, що позначені відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою, на яких дозволено зупинку чи стоянку лише транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю", – йдеться в пояснювальній записці до законопроєкту.

За стоянку в забороненому місці пропонується збільшити штраф з 510 грн до 3400 грн. За зупинку на місцях для водіїв з інвалідністю передбачається штраф 34 тисячі грн. На таку ж суму передбачається штраф автомобілістам, які без підстав використовують знак "водій з інвалідністю".

Також у законопроєкті пропонується змінити розмітку. Зокрема зробити більш контрастною хмарно жовту лінія, яка використовується для позначення заборони зупинки.

Нагадаємо, з 1 лютого 2019 року у Києві почали працювати інспектори з паркування автомобілів.

Новини по темі

Тернопіль офіційно отримав статус молодіжної столиці України.

Конкурс «Молодіжна столиця України» створення в контексті загальнoєврoпейськoгo кoнкурсу «Єврoпейська мoлoдіжна стoлиця», який успішнo реалізoвують із 2008 рoку

1

«Її просто розікрали» . про «Укрзалізницю» .

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук пояснив, звідки виникла ідея залучення консультантів Deutsche Bahn до управління "Укрзалізницею".

1

Перший в Україні підручник «НАТО - сила, яка захищає мирних громадян» було презентовано в Києві 24 січня.

В Україні анонсували вихід посібника, який висвітлює діяльність Північно-Атлантичного альянсу не лише як безпекового блоку, а й організації, яка взяла за основу своєї діяльності міжнародне право, демократичні цінності та права людини.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie