У Міноборони назвали причину вибуху міномета на Рівненському полігоні

Канал 24 2
У Міноборони назвали причину вибуху міномета на Рівненському полігоні

Про це заявив заступник міністра оборони України Ігор Павловський на засіданні комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони, передає Укрінформ.

Читайте також: Трагедія на Рівненському полігоні: який міномет вбив військовослужбовців та чому це важливо

"Вчора (10 липня, – ред.) ми провели додатково експеримент із залученням Київського інституту судових експертиз, безпосередньо прокуратури – прокуратури Західного регіону, Військової служби правопорядку, представників науково-дослідних структур", – розповів він.

За словами Павловського під час експерименту було зімітовано практично всі події, які могли статися безпосередньо під час виконання завдань

У ході подвійного заряджання міномета і стрільби наслідки руйнування ствола міномета були точно такі, як сталися у п’ятницю (6 липня 2018 – ред.) при подвійному заряджанні міномета, – сказав Павловський.

Відео коментаря Ігоря Павловського

Нагадаємо, що вранці 6 липня під час навчань на Рівненському загальновійськовому полігоні розірвався міномет. Внаслідок інциденту загинули 3 військових, ще 9 зазнали поранень.

З’ясувалося, що на Рівненському полігоні вибухнув міномет "Молот", а постраждалими та загиблими військовими виявилися бійці 128 бригади з Закарпаття.

Головною версією вибуху міномета на Рівненському полігоні у Міноборони назвали порушення заходів безпеки під час проведення навчань.

Президент України Петро Порошенко доручив розібратися у вибуху міномета на Рівненському полігоні і доповісти йому про результати розслідування. Президент також заборонив навчання з мінометами Молот до моменту завершення розслідування.