Зеленський підписав закон про відтермінування на 90 днів штрафів за нерозмитнені еврономери.

1

Радіо Свобода

Президент України Володимир Зеленський підписав прийнятий парламентом законопроект про відстрочку на 90 днів штрафів за нерозмитнені автомобілі на єврономерах.

На сайті Верховної Ради зазначається, що документ 20 вересня повернутий з підписом глави держави.

12 вересня Верховна Рада прийняла за основу і в цілому законопроект № 1030 про відстрочку на 90 днів застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів (ввезених з 1 січня 2015 року) на територію України.

Документ на пленарному засіданні в четвер підтримали 284 народних депутата при необхідних 226 голосів.

У Верховній Раді заявили, що це останнє рішення, і більше відстрочок не буде.

Жорсткі санкції за порушення правил ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією вступили в силу 22 серпня.

Штраф за перевищення строку перебування автомобілів з іноземною реєстрацією від 20 до 30 діб склав 85 тис. грн. При перевищенні терміну більш ніж на 30 діб, передбачений штраф 170 тис. грн або конфіскація.

Аналогічні розміри штрафів і при перевищенні термінів тимчасового ввезення — за порушення його від 20 до 30 діб сума штрафу складе 85 тис. грн. За порушення терміну більш ніж в 30 діб, а також в разі втрати або розкомплектування авто — 170 тис. грн або конфіскація.

Крім цього, передбачена відповідальність за передачу транспортного засобу особистого користування, що тимчасово ввезений до України або поміщений під митний режим транзиту, у володіння або розпорядження іншій особі, а також використання такого автомобіля в комерційних цілях. При такому порушенні доведеться заплатити штраф у розмірі 34 тис. грн.

Новини по темі

Росія почала шантажувати Білорусь: що сталося

3 2

Вирішується доля кредиту в 600 млн доларів

За рік картопля в Україні подорожчала утричі

2

В Україні на 8% упали ціни на картоплю протягом останнього тижня. Зараз кілограм продукту продають за 8-11 грн, однак у жовтні 2018 року картопля коштувала у 3,3 рази дешевше. Зниження цін з 14 по 20 жовтня експерти пов’язують із зменшенням активн...

Володимир Зеленський підтримав нову редакцію закону про публічні закупівлі.

2

Нова редакція містить ряд нововведень. Це — підвищення ефективності закупівель, введення персональної відповідальності за порушення законодавства у сфері закупівель, удосконалення механізму оскарження, гармонізація з міжнародними стандартами.