Астрономи склали першу глобальну карту Титану (фото).

Дослідники використали дані станції Cassini.

Астрономи за допомогою даних, які були отримані станцією Cassini, склали першу глобальну карту супутника Сатурна Титану. Як повідомляє "Популярная механика", інформація була зібрана станцією за 120 прольотів повз об'єкт за допомогою різних інструментів.

Титан – найбільший супутник Сатурна і єдине відоме тіло в Сонячній системі, крім Землі, на якому існують моря і озера. Але наповнені вони не водою, як на нашій планеті, а метаном і етаном.

На складеній карті можна побачити, що в районі екватора Титану в основному розташовуються дюни органічного "снігу", а серед них видно горбисті регіони з більш стабільними пагорбами і горами. У середніх широтах знаходяться здебільшого широкі плоскі рівнини, озера і річки розташовуються в основному на полюсах. Крім того, відзначені кратери: найбільший з них — Менрва — помітний у східній півкулі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.

Читайте також: Сатурн став рекордсменом у Сонячній системі за кількістю супутників

Раніше команда місії Cassini припустила, що у морях на Титані, можуть існувати сильні течії, викликані великими потоками сонячної енергії.

Новини по темі

Volvo Cars збільшила глобальні продажі у листопаді на 11,6%.

Обсяг світових продажів шведського автовиробника Volvo Cars у листопаді 2019 року збільшився на 11,6%. За місяць продано 6 250 автомобілів, що перевищує середній показник зростання на ринках США, Китаю та Європи. З січня по листопад загальний обся...

1

Создан украинский Telegram-бот для совершения платежей.

Украинская компания Sistema запустила фирменного Telegram-бота. Он позволяет удобно оплачивать более 1500 разнообразных сервисов: от мобильного счета до игровых платежей. Telegram-бот paySIS от Sistema  – удобнее и проще, чем приложение, его...

1 1

Вчені знайшли на дні Тихого океану загадкові заглиблення.

Дослідники знайшли 15 тисяч "підводних віспин".

1

Мінціфри запросило водіїв протестувати додаток Дія

В першу чергу в додатку стануть доступні цифрові права і техпаспорт.

1

Кабмін запускає тестування застосунку, який дасть змогу користуватися е-правами та е-техпаспортом.

Наразі відкрито реєстрацію для 20 тис. перших бета-тестерів, які мають водійські права та техпаспорт на транспортний засіб. Після успішного проходження тестової експлуатації застосунок стане доступним для всіх громадян України.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie