Як врятувати життя собі та близьким: відбудеться онлайн-курс з першої медичної допомоги.

Глядачі матимуть змогу дізнатися про особливості організації медичної безпеки в умовах карантину та сучасні міжнародні алгоритми дій у ситуаціях, пов‘язаних з ризиком для здоров‘я - Як врятувати життя собі та близьким: відбудеться онлайн-курс з першої медичної допомоги

Глядачі матимуть змогу дізнатися про особливості організації медичної безпеки в умовах карантину та сучасні міжнародні алгоритми дій у ситуаціях, пов‘язаних з ризиком для здоров‘я

Освітній проєкт Safety Park 26-29 березня проведе безкоштовний онлайн-курс з надання першої домедичної допомоги для всіх бажаючих

Національний молодіжний освітній проєкт Safety Park 26-29 березня проведе безкоштовний онлайн-курс з надання першої домедичної допомоги для всіх бажаючих. У якості тренерів виступлять експерти-практики з міжнародною сертифікацією та досвідом роботи рятувальниками у ЄС та США.

Глядачі матимуть змогу дізнатися про особливості організації медичної безпеки в умовах карантину та сучасні міжнародні алгоритми дій у ситуаціях, пов‘язаних з ризиком для здоров‘я.

Зареєструватися на онлайн-курс можна за посиланням: https://bit.ly/33OQeY3.

«Кожній людині важливо знати, як надати першу домедичну допомогу. А зараз, під час пандемії коронавірусу та карантину, мати ці знання вкрай необхідно. Багато людей через паніку викликають швидку без необхідності, або неправильно діють до приїзду лікарів та дають некоректні дані під час виклику швидкої. Всі ці помилкові дії призводять до того, що збільшується кількість людей, до яких лікарі вчасно доїхати та врятувати життя не встигають. Щоб паніки та необміркованих дій було менше, а врятованих людських життів якомога більше, ми вирішили запустити цей онлайн-курс», - розповідає координаторка проєкту Ольга Дробишева.

Цим курсом організатори, громадська організація Traffic Challenge та благодійний фонд «Демократичний розвиток», запускають всеукраїнський освітній проєкт з безпеки - Safety Park.

Safety Park - це комплексний курс зі 100 тренінгів, який навчатиме українців найкращим світовим практикам та інструментам захисту життя та здоров’я у 15 напрямках безпеки: безпека дорожнього руху, психологічна безпека, інформаційна безпека, фізична безпека та протидія насиллю, хімічна безпека, пожежна безпека, BLS (Basic Life Support), екологічна безпека, безпека з електрикою, безпека здоров’я та харчування, економічна безпека, сексуальна безпека, поведінка у надзвичайних ситуаціях, радіаційна безпека та безпека для батьків і педагогів.

Незабаром Safety Park відкриє набір на безкоштовне навчання.

Генеральний партнер проєкту Safety Park - Grawe Ukraine, партнери - Winner, Vodafone та Центр громадського здоров’я України.

Інформаційні партнери: «Інформатор Київ», «РБК-Україна», «Апостроф», «Джем ФМ», «Київ Автомобільний» та «Шкільний світ».

Щоб не забути про онлайн-курс 26-29 березня з надання першої домедичної допомоги, приєднуйтесь до події у Facebook: https://bit.ly/3bp23H3.

Новини по темі

Україна за шість місяців майже вдвічі збільшила експорт морозива.

Україна вже експортувала 2924 тонни морозива та інших видів харчового льоду

2

У Нідерландах з посвідчення особи приберуть інформацію про стать.

Уряд хоче «там, де це можливо, відмовитися від необов'язковою реєстрації статі»

1

Червоний Хрест відправив гуманітарну допомогу на окупований Донбас.

Гуманітарний вантаж від Міжнародного Комітету Червоного Хреста прослідував за маршрутом Київ-Донецьк

1

Масова бійка в Києві: у поліції відреагували на звинувачення.

Правоохоронці стверджують, що втрутилися в ситуацію, припинили бійку та затримали 10 осіб

1

У світі вперше підтвердили понад 212 тисяч нових випадків Covid-19 за добу.

Загальна кількість випадків захворювання зросла на 212 326 за останні 24 години

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie