Принц Гаррі і Маркл прибули у Віндзорський палац, де завтра відбудеться їхнє весілля

Гордон
Принц Гаррі і Маркл прибули у Віндзорський палац, де завтра відбудеться їхнє весілля

18 травня британський принц Гаррі та американська актриса Меган Маркл приїхали у Віндзорський замок, де завтра відбудеться їхнє весілля. Про це повідомляє Sky News.

19 травня о 6.00 за місцевим часом (8.00 за Києвом) правоохоронці повністю перекриють дороги поблизу Віндзорського замку. Рух на деяких із них планують обмежити ще сьогодні ввечері, зазначає телеканал.

2640 запрошених представників громадськості почнуть прибувати на територію замку завтра приблизно о 9.00.

Весільних гостей чекають із 9.30.

Прибуття членів королівської родини в каплицю, де відбудеться вінчання, призначено на 11.20. У цей час мають з'явитися принц Гаррі і його брат принц Вільям, який виконає роль друга нареченого.

Приблизно в цей самий час у замок приїде Маркл, місце ночівлі якої тримають у таємниці. У каплицю наречена приїде о 12.00, після чого почнеться служба. Наречену до вівтаря вестиме батько принца Гаррі принц Уельський Чарльз.

Церемонія вінчання триватиме годину.

Вийшовши з каплиці приблизно о 13.00, пара сяде в карету і вирушить у замок. Поїздка, під час якої молодят вітатимуть присутні глядачі, триватиме приблизно 25 хвилин.

Офіційний весільний обід пройде в замку, а на вечір принц Вільям, як друг нареченого, організував вечірку для найближчих членів родини.