Кабмін оголосив конкурс на посаду глави Нацагентства держслужби.

Конкурс на зайняття посади оголошений з 8 квітня 2021 року.

Кабінет міністрів України оголосив конкурс на посаду глави Національного агентства з питань державної служби (НАДС). Про це йдеться в розпорядженні уряду №279 від 7 квітня.

"Відповідно до частини другої статті 23 закону України" Про державну службу "оголосити з 8 квітня 2021 року конкурс на зайняття посади глави Національного агентства з питань державної служби", - йдеться в документі.

Читайте також: Зеленський підписав закон про відновлення конкурсів на держслужбу

Нагадаємо, 25 червня 2020 року Кабмін призначив головою НАДС Наталію Алюшину , шляхом укладення з нею контракту про проходження державної служби на період дії карантину. Раніше Алюшина працювала директором Генерального департаменту з управління персоналом на державній службі апарату Національного агентства України з питань державної служби, а також була генеральною директоркою Директорату з питань координації політики енергетики та захисту навколишнього середовища в Міністерстві енергетики та захисту навколишнього середовища України.

У грудні 2020 року Кабмін дозволив проведення Держслужбою статистики збору даних для моніторингу гендерної рівності . Зокрема, уряд затвердив перелік індикаторів, в розрізі яких він і буде здійснюватися. Зібрану інформацію повинні опублікувати на сайті Держстату.

Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль визнав, що в Україні має місце гендерна дискримінація на ринку праці. Зокрема він заявив про те, що українські жінки недоотримують чверть зарплати через те, що керівники упереджені в поділі професій на чоловічі і жіночі. За словами Шмигаль так, нібито відбувається " через декрет, віку, зовнішності і навіть характеру ".

Підготував/ла : Елизавета Чижик

Дзеркало Тижня

«Дзеркало Тижня» - Останні новини України й світу. Лише достовірні новини політики, економіки, світу, культури й науки.

https://zn.ua/ukr/

Новини по темі
В УПЦ МП відреагували зі скандалом: перший монах із Києво-Печерської лаври перейшов до ПЦУ.

В УПЦ МП відреагували зі скандалом: перший монах із Києво-Печерської лаври перейшов до ПЦУ.

Перший монах із Києво-Печерської лаври попрощався з московським патріархатом і перейшов до ПЦУ. Звати його Інокентій Підтоптаний. У Лаврі він був не "рядовим" служителем. А помічником голови відділу зв'язків із громадськістю. На перехід монаха до ...

2 94

«Україна ніколи не буде частиною » русского міра

«Україна ніколи не буде частиною » русского міра": які перспективи приєднання України до НАТО.

Членство України в НАТО - лише питання часу. І жодна третя країна, зокрема Росія - не може цьому завадити. Про перспективи приєднання до Альянсу та агресивні дії Росії говорили на позачерговому засіданні комісії Україна-НАТО. Його скликали у Брюсс...

130421 Строительство дома в Канаде  Мой дом и Давид растут на стероидах.

130421 Строительство дома в Канаде Мой дом и Давид растут на стероидах.

Часткова легалізація медканабісу в Україні: кому це вигідно та чому рішення розкритикували.

Часткова легалізація медканабісу в Україні: кому це вигідно та чому рішення розкритикували.

Кабінет Міністрів дозволив в Україні використання деяких препаратів, у складі яких є медичний канабіс. Варто зауважити, що наразі понад 2 мільйони громадян потребують його через стан здоров'я. Читати на сайті:

Окупанти підтягують важку техніку, снайпери не дають укріпитися: ситуація в околицях Донецька.

Окупанти підтягують важку техніку, снайпери не дають укріпитися: ситуація в околицях Донецька.

Втрати на фронті. Біля Майорська окупанти скинули з безпілотника гранати. Один захисник загинув, ще двоє - поранені. Станом на вечір окупанти здійснили три обстріли - повідомили у пресцентрі операції об'єднанх сил. Збільшення кількості обстрілів н...

«Може бути ще страшніше» : понад мільйон людей померли від COVID-19 у Європі.

«Може бути ще страшніше» : понад мільйон людей померли від COVID-19 у Європі.

Європа перетнула критичну межу. Натепер від коронавірусу померли понад мільйон людей. Це сумарна статистика з усіх європейських країн. І ВООЗ дає невтішні прогнози. COVID мутував і тепер вбиває молодих і здорових людей. А вакцинація поки що не мож...

2 1