«Чим швидше його побачимо, тим краще буде для нього» - в Раді чекають Шмигаля.

Прем'єр-міністра Дениса Шмигаля кличуть у Верховну Раду, зокрема через призначення керівника Міністерства освіти і науки в обхід парламенту.

Про це сказав голова фракції "Голос" Сергій Рахманін на погоджувальній раді у вівторок.

"Верховна Рада має заслухати прем'єр-міністра якомога швидше. Якщо є можливість не чекати до години запитань до уряду, то це варто зробити найближчим часом. До уряду і прем'єр-міністра зокрема накопичилася ціла низка запитань", - сказав нардеп.

Він нагадав про питання повеней.

"Тому що уряд, на жаль, демонструє нездатність оперативно і системно реагувати на виклики.

По-друге, збільшилася кількість питань щодо боротьби уряду з наслідками пандемії коронавірусу. Зокрема, з ефективності використання коштів. Уряд нас наполекливо просив надати відповідну суму. Не пояснюючи достеменно, для чого саме така сума. А потім з'ясувалося, що ці гроші використовуються вкрай неефективно", - сказав Рахманін.

Також нардеп нагадав про призначення в.о керівника Міністерстіва освіти і науки.

"Я розумію, що в нас поступово настає кінець епохи гідності. Але ніхто не скасовував повноважень вищого законодавчого органу. Ніхто не звільняв прем'єр-міністра погоджувати кандидатури членів уряду з Верховною Радою. А не призначати виконувачів обов'язків на свій розсуд.

Є низка запитань до людини, яку призначили. Повтрюю - ніхто не скасовував Верховну Раду. І ніхто не скасовував процедури призначення міністрів через погодження з залом ВР", - заявив Рахманін.

Новини по темі

Арахамія прокоментував імовірність розпуску Ради

Голова фракції "Слуга народу" упевнений, що президент Зеленський не зацікавлений в розпуску парламенту.

1

«Але є умова»: Ляшко готовий покинути пост головного санлікаря і йти в мери Києва.

Ляшко сподівається, що його підтримає Зеленський

1

Арахамія оцінив ймовірність розпуску Ради

"Слуга народу" не зможе отримати на перевиборах переваги, як в 2019 році.

1

«Подарував Путін». Шарій заявив, що його вілла в Іспанії коштує втричі дорожче, ніж повідомило Слідство.Info

Відеоблогер і політик Анатолій Шарій прокоментував розслідування проекту Слідство.Info про свою віллу в Іспанії, заявивши, що її йому «подарував Путін».

1

Справа піде в суд: Зеленський отримав два протоколи від НАЗК.

Згідно із законодавством, Зеленський повинен був подати до реєстру декларацій повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie