Ikea в Україні: відкриття першого магазину можуть відкласти.

Шведська мережа Ikea хоче перенести заплановане на серпень 2020-го відкриття першого магазину в Україні. Це пов'язано з пандемією коронавірусу.

Зараз компанія аналізує можливі дати заходу в Україну та наступні кроки, пише "Інтерфакс-Україна".

"Ми підтверджуємо свою прихильність Україні і плани щодо виходу на український ринок", - наголосили в Ikea.

Водночас зазначили, що дотримуються вказівок Всесвітньої організації охорони здоров'я. Адже це безпека співробітників, покупців і партнерів.

Перший магазин шведської мережі Ikea в Україні планували відкрити у серпні 2020-го. Мав бути розташований у торгово-розважальному центрі Blockbuster Mall. Договір про відкриття магазину в Україні шведський рітейлер підписав у липні 2019-го.

Новини по темі

Які квартири купували у перший місяць карантину

У березні у Києві придбали житла на $35 млн. Це на 4% більше, ніж було в лютому.Переважно купували квартири у новобудовах. Найбільше одно- та двокімнатні у Дніпровському та Дарницькому районах, передає АН "Благовіст".Найдешевше у березні купили од...

2

МВФ готовий залучити увесь трильйон доларів, щоб допомогти країнам подолати кризу через COVID-19.

Міжнародний валютний фонд готовий залучити весь резервний фонд у розмірі одного трильйона доларів, щоб допомогти країнам подолати кризу, спричинену пандемією коронавірусу.

1

Для боротьби з коронавірусом: МВФ готовий залучити весь свій резервний фонд, щоб допомоги країнам.

Міжнародний валютний фонд готовий залучити весь свій резервний фонд у розмірі одного трильйона доларів, щоб допомоги країнам подолати кризу викликану пандемією коронавірусу.

2

Для боротьби з коронавірусом: МВФ готовий залучити весь свій резервний фонд, щоб допомоги країнам.

Міжнародний валютний фонд готовий залучити весь свій резервний фонд у розмірі одного трильйона доларів, щоб допомоги країнам подолати кризу, спричинену пандемією коронавірусу.

1

Росія прийняла обмеження на експорт зерна до липня

Торговельні обмеження на вивезення зерна будуть діяти три місяці

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie