Зеленський підписав закон про дешеві кредити для бізнесу.

Президент України Володимир Зеленський підписав закон №436-ІХ щодо забезпечення функціонування Фонду розвитку підприємництва.

Він передбачає виділення 2 млрд грн для запуску програми кредитів під 5-7-9% для підтримки мікро-та малого бізнесу. Відповідна програма дозволить малим та середнім підприємцям відкривати власну справу і створити тисячі робочих місць вже у 2020 році.

Читайте: Зеленський відкликав проект закону щодо децентралізації

Крім того, Фонд розвитку підприємництва надаватиме підтримку у вигляді компенсації відсоткової ставки до рівня 5-7-9% річних за кредитами у гривні. Відсоток залежатиме від розміру й типу бізнесу.

Якщо у малого та середнього бізнесу бракує застави, то підтримка підприємцям надаватиметься у вигляді часткових гарантій за кредитами.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон про кредити для бізнесу 14 січня, щоб з 1 лютого вже змогла стартувати відповідна програма.

Новини по темі

Україна за допомогою НАТО посилить захист Чорного та Азовського морів.

Україна веде перемовини з країнами НАТО, щоби посилити свій захист в Азово-Чорноморському басейні. Мова йде про передачу Києву кораблів та іншого озброєння, і це є одним із основних пріоритетів країни на 2020 рік. Як повідомляє ТСН, наразі тривают...

1

Рятувальники попереджають про можливе сходження лавин у Карпатах.

У Карпатах можливе сходження снігових лавин. Оголошено 3 рівень небезпеки.

1

Сурогатне материнство: що вибрати, агентство або посередника?.

Посередники неминуче з'являються в будь-якій сфері, де є гроші. Чи багато таких в сурогатному материнстві, яка їх роль і вигода для сурогатних мам?

1

Петра Ющенка позбавили докторського ступеня: що сталося.

Дисертація не відповідає вимогам і містить плагіат, вирішила комісія

1

Гончарук та Зеленський зустрічалися на Банковій на фоні чуток про зміну прем'єра — ЗМІ.

У середу, 26 лютого, прем'єр-міністр Олексій Гончарук та президент Володимир Зеленський провели зустріч на Банковій, пише УП з посиланням на власні джерела.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie