Держава і політики нездатні зробити людей щасливими – історик.

Фергюсон вважає, що помилково вважати в XXI столітті, що держава зможе забезпечити щастя.

Історик Ніл Ферґюсон під час 16-ої щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES), організованої у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука, сказав, що держава і політики не спроможні зробити людей щасливими. На його думку, люди зможуть стати щасливими, якщо самостійно докладуть зусилля.

"Помилково вважати, що в XXI столітті щастя нам забезпечить держава. Це велика ілюзія і наша конференція не має дійти висновку, що завдання уряду – дати людям щастя. Ви і тільки ви маєте достягати щастя, ніхто інший його вам не дасть" , - сказав він.

Читайте також: Погоня за щастям, як державний обов'язок, закінчується підпорядкуванням – історик

Дійзнайтесь ключові результати дослідження "Глобальне дослідження щастя і політичних поглядів", що охопило, за словами авторів, репрезентаційною вибіркою 51,9% населення світу, в спецпроекті "Зробіть нас щасливими!".

У четвер, 12 вересня, в Мистецькому Арсеналі почалася 16-а щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES). Тема форуму -"Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі". DT.UA є інформаційним медіа-партнером 16-ої Щорічної зустрічі YES.

Дивіться онлайн-трансляцію YES 2019 разом з нами.

Новини по темі

Адвокати Порошенка оскаржили «силовий привід» в Апеляційному та Печерському судах, СБУ, Офісі Генпрокурора та Вищій раді правосуддя.

Команда адвокатів п'ятого президента України, лідера партії "ЄС" Петра Порошенка вважає рішення про привід, ухвалене одіозним Печерським судом, політичним. Більше того - надиктованим в Офісі Президента Зеленського.

В Україні з'явиться нова стратегія нацбезпеки і воєнна стратегія - Офіс президента.

Вновому державному оборонному замовленні буде вдвічі збільшено закупівлю нових ракет.

1 1

Апеляційний суд підтвердив поновлення Насірова на посаді глави ДФС.

Апеляційний суд Києва визнав законним поновлення Романа Насірова на посаді.

1 10

Привід Порошенка на допит у ДБР оскаржили у суді

Головань зробив заяву

2 2

Держбюджет недовиконано за доходами на 37,8 млрд грн. палата спростовує цифри у звіті Кабміну.

Основна причина невиконання доходів - низька якість макроекономічного прогнозу

2 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie