Дисидент про підсумки першого року Зеленського: Сьогодні наша безпека в гіршому стані.

<p>&laquo;Популістська влада &ndash; це дуже погано&raquo;,&ndash; громадський діяч про перший рік президента Володимира Зеленського</p> - Дисидент про підсумки першого року Зеленського: Сьогодні наша безпека в гіршому стані

«Популістська влада – це дуже погано»,– громадський діяч про перший рік президента Володимира Зеленського

«Прийшла влада популістів», – робить висновок Йосип Зісельс

Дисидент та громадський діяч Йосип Зісельс, аналізуючи перший рік президента Зеленського, його обіцянки і реальність, заявив, що сьогодні безпека України в гіршому стані, ніж рік тому.

«Немає осмисленої стратегії, тактики руху. Прийшла влада популістів. Адже що ми маємо? 30% наших громадян – це активна частина, 70% - пассивна», – сказав в інтерв’ю «Главкому» Йосип Зісельс.

За словами громадського діяча, що минулоріч вперше пасивна частина отримала право голосу – не формальне, а переважне. Бо команда Зеленського звернулась саме до них. У них були такі невизначені гасла, що люди бажане приймали за дійсне.

«Тепер, коли підтримка Зеленського зменшується, зростає підтримка колишньої Партії регіонів (нинішня ОПЗЖ), як і підтримка правих проєвропейських партій. З тих 30% активних людей приблизно 18% прозахідних і 12% проросійських. Останні теж активні, вони формують порядок денний проросійського вектору. Тому ми зараз бачимо, як відбувається перетікання електорату на ці два фланги», – зазначив Зісельс.

Дисидент вважає, що загалом це був поганий рік. «Наші сумні передбачення виправдалися. Саме тому ми – експерти – не маємо права бути оптимістами. Ми повинні приймати всі сценарії – в тому числі й негативні – готувати суспільство і владу до втілення цих сценаріїв і моделювати протидію таким сценаріям. У мене й рік тому не було позитивних сподівань. Я знав, що буде погано. Але коронавірус загнав цю ситуацію у ще більш глухий кут. Падіння економіки, повна ідсутність українськості. Популістська влада – це дуже погано», – сказав Зісельс.

Нагадаємо, рейтинг чинного президента Володимира Зеленського продовжує зниження, про це свідчить останнє опитування КМІС, проведене з 24 травня по 4 червня.

Новини по темі

Україна в разі загострення ситуації в Білорусі може запропонувати Швеції стати майданчиком для переговорів щодо Донбасу.

Глава делегації України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі, перший президент України Леонід Кравчук припускає зміну місця переговорів через події в Білорусі.

1 4

Українці назвали головну опозиційну партію

Реальною опозицією до влади найбільша кількість українців вважає партію "Європейська Солідарність".Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Центром Разумкова та Центром SOCIS з 21 по 28 липня.На запитання "Хто є реальною о...

2

Україна та Велика Британія співпрацюватимуть у протидії COVID-19.

Україна та Велика Британія домовилися співпрацювати та обмінюватися досвідом у протидії держав та центробанків пандемії коронавірусу.

1

На найближчих президентських виборах Зеленський міг би отримати більше 33% голосів - опитування.

У другому турі з Порошенком цей показник збільшився б удвічі.

1 2

Кирилл Сазонов: Расклады по-киевски

Для меня даже неожиданно пост о решении шоумена Сергея Притулы принять участие в выборах мэра Киева вызвал такое бурное обсуждение. И не только среди киевлян, что самое интересное.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie