У Пакистані скоїли кривавий теракт – загинули 140 людей

5 канал
У Пакистані скоїли кривавий теракт – загинули 140 людей

140 людей загинули і понад 230 зазнали поранень в результаті атаки смертників на передвиборчому мітингу на південному заході Пакистану місті Мастунґ. Про це повідомляє Gulf Times з посиланням на місцевих чиновників.

Терорист-смертник підірвав себе на передвиборчому мітингу, в якому брало участь до тисячі людей. Смертник мав на собі від 8 до 10 кілограмів вибухівки. Йому вдалося пробратися в щільний натовп мітингувальників. Там він і привів у дію вибухівку.

Внаслідок теракту загинув також і кандидат у депутати Сірадж Раізані. Відповідальність за напад на себе взяла терористична організація "Ісламська держава".

Додамо, що загроза терактів у Пакистані зростає з наближенням парламентських виборів. Вони мають відбутися 25 липня. Понад 100 мільйонів пакистанців обиратимуть нову нижню палату парламенту - Національну асамблею, а також регіональні парламенти. Для охорони виборів та пов'язаних із ними заходів мають залучити близько 400 тисяч силовиків.

Нагадаємо, за тиждень це вже другий теракт у Пакистані, під час якого гине кандидат. 11 липня напад стався в місті Пешавар. Терорист-смертник підірвався на зборах Національної партії Авамі, яка протидіє терористам "Талібану". Внаслідок вибуху загинув політик Гарун Білур. Відповідальність за напад взяло пакистанське крило терористичної організації "Талібан".

Дивіться також фотогалерею за темою: