Грошові перекази в Україні збільшилися майже на 25% за минулий рік.

У 2020 році найбільше коштів традиційно надходило до Києва

За 2020 рік у межах України здійснено грошових переказів на 255,2 млрд грн або $9,49 млрд у еквіваленті. Про це зазначив Національний банк України.

Сума внутрішніх переказів із використанням систем переказу коштів зросла на 23,6% ніж в 2019 році. Тенденція зростання суми внутрішніх переказів триває. Загалом сума переказів коштів у межах України зросла за 2017 рік – на 21,4%, за 2018 – на 24,3%, за 2019 – на 38,6%.

У 2020 році найбільше коштів традиційно надходило до Києва. Середня сума переказу у межах України становила 364 грн, у 2019 році – 314 грн.

Понад 78% переказів у межах України забезпечувала трійка лідерів внутрішньодержавних систем – NovaPay (платіжна організація «НоваПей»); Поштовий переказ (платіжна організація «Укрпошта»); Фінансовий світ (платіжна організація «Українська платіжна система»).

Через системи переказу коштів надійшла п’ята частина всіх приватних переказів:

  • в Україну $2,7 млрд у еквіваленті, що майже на 19% більше, ніж у 2019 році. Сума переказів в Україну через системи переказу коштів, зросла вперше за останні 4 роки. Середня сума одного переказу в Україну зросла на 7,4% – з $366 до $393.
  • з України – $556,2 млн у еквіваленті, що майже на 40% більше порівняно з 2019 роком. Середня сума переказу з України зросла на 29,1% - з $402 до $519.

Торік обсяг грошових переказів в Україну зріс до $12,121 млрд, а з України за кордон – до $842 млн.

Трійка країн-лідерів, з яких через системи переказу коштів в Україну надійшло найбільше коштів – США, Італія, Ізраїль. З України найбільше переказували коштів до Росії, Грузії та Азербайджану.

Нагадаємо, у 2020 році грошові перекази в Україну перевищили показник 2019 року попри пандемію. Обсяг грошових переказів трудових мігрантів в Україну з-за кордону в грудні склав $1,129 млрд, що на 3,5%, або на $38,18 млн більше ніж у грудні 2019 року ($1,091 млрд).

За даними Національного банку, за січень-грудень 2020 року обсяг грошових переказів зріс на 1,7% або $200 млн до $12,121 млрд проти $11,921 млрд роком раніше.
НБУ враховував у своїй статистиці як офіційні, так і неформальні канали надходження грошей. У 2020 році неформальними каналами в Україну було переведено $4,714 млрд, що на $1,167 млрд менше ніж за аналогічний період торік ($5,881 млрд).

Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Новини по темі
Українські добровольці: Росія «обламала об нас зуби».

Українські добровольці: Росія «обламала об нас зуби».

На Донеччині представники патріотичних організацій готуються до можливого вторгнення Росії. Днями біля Добропілля пройшов вишкіл активістів обласної громадської спілки «Захисники Донеччини», які готові у будь-який момент момент взяти зброю в руки ...

Крим став потужною російською військовою базою, – дослідник Сonflict Intelligence Team.

Крим став потужною російською військовою базою, – дослідник Сonflict Intelligence Team.

Росія розгорнула новий військовий табір в окупованому Криму. Також окупанти залучили на півострові авіацію, а в Чорне море зайшли їхні кораблі. Це показує, що Кремль перетворив Крим на військову базу. Таку думку висловив дослідник Conflict Intelli...

«Росіяни стануть мішенями», — як військові готуються до відбиття наступу на адмінмежі з Кримом.

«Росіяни стануть мішенями», — як військові готуються до відбиття наступу на адмінмежі з Кримом.

На тлі концентрації російських військ вздовж українського кордону, журналісти hromadske поїхали до Херсонської області. Там ми запитали українських військових і мешканців села, яке знаходиться на адмінмежі з Кримом, чи вважають вони, що Росія піде...

Запускали БПЛА і гатили з мінометів: журналісти стали свідками провокації російських окупантів.

Запускали БПЛА і гатили з мінометів: журналісти стали свідками провокації російських окупантів.

Доба на сході України минає без втрат і поранень. У штабі Операції об'єднаних сил зафіксували три порушення режиму тиші. Самі армійці розповідають: бойовики збільшують калібри.Коригують вогонь за допомогою безпілотників. Очевидцями провокації стал...

Про головне за 18:00: Зеленський готовий до зустрічі  «нормандської четвірки».

Про головне за 18:00: Зеленський готовий до зустрічі «нормандської четвірки».

У випуску "Про головне" за 19 квітня станом на 18:00 – Україна намагається домогтися зустрічі лідерів "нормандської четвірки". Про це заявив президент Володимир Зеленський. За його словами, підготовка до цього вже розпочалася. 24 Канал онлайн – 24...

Печий и Пионтковский – станет ли послание Путина началом большой войны?.

Печий и Пионтковский – станет ли послание Путина началом большой войны?.

24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –