Єврокомісія пропонує зняти обмеження на в'їзд для негромадян ЄС.

Єврокомісія пропонує зняти обмеження на в'їзд до держав Євросоюзу для громадян інших країн, якщо вони будуть повністю вакциновані від коронавірусу схваленими у Брюсселі препаратами. Водночас пропонується зняти обмеження на в'їзд для жителів країн з хорошою епідеміологічною ситуацією, йдеться у повідомлені відомства, поширеному у понеділок, 3 травня.

Згідно з пропозицями Єврокомісії, в'їзд до ЄС має бути дозволено усім, хто щонайменше за 14 днів до цього отримав останнє щеплення однією з дозволених Брюсселем вакцин. Водночас цей перелік може бути розширений і за рахунок вакцин, які отримали екстрений дозвіл на застосуваня від ВООЗ. Нові наукові дані свідчать, що щеплення роблять значний внесок у те, аби перервати лацюг передачі вірусу, відзначають у Єврокомісії.

Читайте також: В'їзд до Німеччини під час пандемії COVID-19 - питання і відповіді​​​​​​

В'їзд у ЄС для дітей з вакцинованими батьками має бути відкрито

Діти, для яких досі немає схвалених до застосування вакцин від коронавірусу, можуть, відповідно до задуму Єврокомісії, в'їжджати до країн спільноти разом зі своїми вакцинованими батьками. Однак це буде можлвио за умови, якщо вони матимуть негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус, якому не більше, ніж 72 години.

Читайте також: Європарламент затвердив свою позицію щодо COVID-сертифікатів

Настав час "оживити туристичну індустрію ЄС", - написала голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн (Ursula von der Leyen) на своїй сторінці у соцмережі Twitter у понеділок, 3 травня.

Країни члени ЄС самостійно визначаються щодо правил в"їзду та візових питань для громадян з третіх країн. Єврокомісія надає лише рекомендації.

Як повідомлялося, ЄС через стрімке поширення коронавірусу у світі у березні минулого року вирішив заборонити в'їзд для громадян з третіх країн, крім низки окремих винятків.

Дивитись відео 06:45

Фейкові довідки про "ковід": як в Україні підробляють тести на коронавірус (09.04.2021)

 • Ампула з вакциною BioNTech/Pfizer

  Вакцина BioNTech/Pfizer: німецько-американська історія успіху

  Вакцина Made in Germany

  У Німеччині, США, Ізраїлі та низці інших країн переважна більшість населення буде щеплена від коронавірусу мРНК-вакциною BioNTech/Pfizer. Для простоти її часто називають "пфайзерівською", хоча точніше було б сказати "байонтеківською". В основі її успіху - стратегічний альянс інноваційної німецької біотехнологічної фірми-розробниці й досвідченого американського гіганта класичної фармацевтики.

 • Президент України Володимир Зеленський

  Вакцина BioNTech/Pfizer: німецько-американська історія успіху

  Іще одна вакцина для України

  В Україні вакцина BioNTech/Pfizer стала третьою, про поставки якої домовилася влада - після Covishield (випущений за ліцензією в Індії препарат Oxford/AstraZeneca), а також Sinovac із Китаю. Про поставки домовлялися в Офісі президента Володимира Зеленського. Він особисто оголосив про укладену угоду на 10 мільйонів доз. Та коли саме вакцина може бути поставлена в країну, президент не повідомив.

 • Угур Шахін і Езлем Тюречі

  Вакцина BioNTech/Pfizer: німецько-американська історія успіху

  Успіх дітей мігрантів

  Фірму BioNTech заснували у 2008 році в Майнці за участю фінансових інвесторів професор медицини Угур Шахін (Ugur Sahin), син турецького гастарбайтера на автозаводі Ford в Кельні, і його дружина Езлем Тюречі (Özlem Türeci), донька турецького лікаря, який приїхав до ФРН. Вона стала директоркою з медичних досліджень компанії, яка зосередилася на імунотерапіях раку та інших тяжких захворювань.

 • Головний офіс BioNTech в Майнці

  Вакцина BioNTech/Pfizer: німецько-американська історія успіху

  Офіс на вулиці "Біля золотого колодязя"

  Головний офіс BioNTech розташовано в Майнці на вулиці з історичною назвою "Біля золотого колодязя", що тепер усіляко обігрують журналісти. 12 січня 2020 року Угур Шахін, прочитавши в медичному журналі The Lancet статтю про новий вірус у китайському місті Ухань і усвідомивши загрозу пандемії, одразу ж приступив до створення вакцини на основі напрацьованих за десятиліття РНК-технологій.

 • Емблема корпорації Pfizer у її штаб-квартирі в Нью-Йорку

  Вакцина BioNTech/Pfizer: німецько-американська історія успіху

  Pfizer: випробування й виробництво

  17 березня 2020 року BioNTech уклала стратегічний альянс із концерном Pfizer. Двома роками раніше вони вже почали розробляти мРНК-вакцину проти грипу. Корпорація з Нью-Йорка, заснована у 1849 році двома вихідцями з Німеччини, яка нині входить до трійки лідерів світової фармацевтики, організувала в шести країнах клінічні випробування німецького препарату і надала свої виробничі потужності.

 • Літня жінка отримує щеплення вакциною BioNTech і Pfizer

  Вакцина BioNTech/Pfizer: німецько-американська історія успіху

  Перша вакцина від COVID-19 у США та ЄС

  У грудні 2020 року, після завершення третьої фази клінічних випробувань, розробка BioNTech і Pfizer стала першою вакциною від COVID-19, яку допустили до застосування як у США, так і в ЄС. До того моменту ЄС уже мав договір про купівлю 200 мільйонів доз і опціон ще на 100 мільйонів доз. У Німеччині 27 грудня перші щеплення отримали пенсіонери у віковій групі 80+ у будинках для людей похилого віку.

 • Вантажівка перед заводом Pfizer у Пуурсе в Бельгії

  Вакцина BioNTech/Pfizer: німецько-американська історія успіху

  Завод Pfizer у Бельгії постачає вакцину всьому світу

  Амбітна мета двох компаній - випустити у 2021 році два мільярди доз. Три підприємства Pfizer в США забезпечують північноамериканський ринок, а забезпечувати Європу і решту світу доручено заводу в бельгійському Пуурсе. Уже в січні стало зрозуміло, що його потужностей не вистачить для задоволення глобального попиту, тож почалося їхнє розширення, через що приблизно на місяць впали обсяги виробництва.

 • Співробітники у захисних костюмах на заводі BioNTech у Марбурзі

  Вакцина BioNTech/Pfizer: німецько-американська історія успіху

  Марбург забезпечить 750 мільйонів доз на рік

  До створення вакцини BioNTech мала в Німеччині порівняно невеликі виробничі потужності. Тепер знадобилося велике підприємство. 17 вересня 2020 року компанія купила у швейцарського фармконцерну Novartis завод у Марбурзі. Після термінової реконструкції та переоснащення він запрацював 10 лютого. План на перше півріччя 2021 - 250 мільйонів доз, проєктна потужність - 750 мільйонів доз на рік.

 • Прибуття партії вакцини BioNTech/Pfizer в Італію

  Вакцина BioNTech/Pfizer: німецько-американська історія успіху

  Логістика вимагає холодного розрахунку

  Особливість вакцини BioNTech/Pfizer - їй потрібні наднизькі температури до мінус 80 градусів. Для транспортування використовуються спеціальні термобокси, які забезпечують холод протягом десяти днів. Але з'явилися нові дані. У ЄС і США дозволили певний час зберігати вакцину і за більш високих температур - до мінус 15 градусів, як у звичайній морозильній камері. Це вже суттєво полегшує логістику.

 • Плакат із зображення пляшечки з вакциною в руці в одному з центрів вакцинації в Ізраїлі

  Вакцина BioNTech/Pfizer: німецько-американська історія успіху

  Ізраїль підтвердив ефективність вакцини

  Жодна країна не вакцинувала своє населення у грудні-лютому такими високими темпами, як Ізраїль, і жодна інша не вивчала при цьому настільки пильно ефективність вакцини BioNTech/Pfizer. 21 лютого міністерство охорони здоров'я Ізраїлю повідомило: за два тижні після другого щеплення ризик захворіти знижується на 95,8 відсотка, а загроза потрапити до лікарні або померти - на 98,9 відсотка.

 • Президент ФРН вручив орден розробникам вакцини

  Вакцина BioNTech/Pfizer: німецько-американська історія успіху

  Орден на знак подяки

  Німеччина віддячила своїм вченим найвищою нагородою країни - орденом "Хрест за заслуги". 19 березня 2021 президент ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр (Frank-Walter Steinmeier) вручив його Езлем Тюречі і Угуру Шахіну. "Ви ухвалили рішення бути вченими і підприємцями, тому що хотіли, щоб результати ваших наукових досліджень дійшли до пацієнтів, - наголосив він. - Ви створили вакцину для всього людства".

  Автор: Андрій Гурков


Deutsche Welle

«Deutsche Welle» - новини й аналітика з Німеччини українською мовою. Найважливіші події в Німеччині, Україні, Європі та в світі.

https://www.dw.com/uk

80 тисяч російських військових залишаються біля кордонів України.

80 тисяч російських військових залишаються біля кордонів України.

До 80 тисяч російських військових досі перебувають уздовж українського кордону. Це найбільша кількість військових сил, яку Росія накопичила, з моменту окупації Криму в 2014 році. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Ка...

1 2

«Їх мало не винищили». Як бобри допомагають селянам на Волині

«Їх мало не винищили». Як бобри допомагають селянам на Волині

Хазяйновиті гризуни. На Волині фіксують різке збільшення популяції бобрів. Кілька років на них не можна було полювати. Три роки тому заборону зняли, та охочих йти на промисел обмаль. Місцеві знають: якщо з'явилися бобри, то екологія в належному ст...

3

Княжий Львів - таємниці району Підзамче

Княжий Львів - таємниці району Підзамче

Княжий Львів - таємниці району Підзамче. 6 травня у Львові відзначають 765-ту річницю заснування міста. Прогулянка з відомим львівським екскурсоводом - Петром Радковцем. Наживо З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

Про російсько-українську війну, «Північний потік-2» , реформи.

Про російсько-українську війну, «Північний потік-2» , реформи.

Про війну на сході та впровадження реформ говорили під час зустрічі у Києві Володимир Зеленський та Ентоні Блінкен. Український президент і держсекретар США провели спільну пресконференцію. Дивіться онлайн новини, токшоу, документальні фільми BBC ...

Сборище дурачков сидящих на кнопке Диетическая версия.

Сборище дурачков сидящих на кнопке Диетическая версия.

Подписывайтесь на КАНАЛЫ Doctor Faust2 Кто желает поддержать канал подписывайтесь на Патреонe patreon.com/Doctor_Faust2 Полная версия диалога на канале Doctor Faust2

Батіг від Блінкена - печенька від Нуланд / Нові гримаси побєдобєсія - Олексій Гончаренко - «Час Ч».

Батіг від Блінкена - печенька від Нуланд / Нові гримаси побєдобєсія - Олексій Гончаренко - «Час Ч».

Батіг від Блінкена - печенька від Нуланд? Нові гримаси побєдобєсія. Ватно-патріотичні качелі. Гойдаємся! У програмі "Час Ч" з Романом Чайкою. Гість: Олексій Гончаренко - народний депутат, "Європейська Солідарність". Підпишіться і натисніть , щоб о...

1